Як правильно вкласти гроші

Чимало людей, які дізналися про інвестиції у Форекс, стали віддавати перевагу їм, а не банківським депозитам. Чому? Тому що вкладники (інвестори) зараз хочуть не тільки забезпечити збереження своїх коштів, але й збагатитися. Тому вклади на Форексі опинилися на самій верхівці рейтингів високоприбуткових різновидів інвестицій.

Останнім часом валютний ринок Форекс не поступається за доступністю та відкритістю банківським депозитам. До того ж, має відчутні переваги по процентним ставкам.

Бажаєте перевірити? Внесіть хоча б 100$ одночасно на банківський депозит та на ПАММ-рахунок Форекса і побачите, що вже за перший місяць ваш прибуток від Форексу буде таким же, як у банку за цілий рік. Тобто, 6-12% доходу інвестор Форексу отримує в місяць, а вкладник банку – за весь рік. Чи не правда, відчутна різниця?!

Ще більш підвищити прибутковість на Форексі можна, розподіливши свої інвестиційні кошти поміж кількома ПАММ-рахунками одночасно. Таким чином, можна і ризики втрат зменшити, і зробити свій інвестиційний портфель більш ефективним.

До речі, про інвестиційний портфель. Аби він дійсно був ефективним та давав гарний стабільний прибуток, необхідно наповнити його ПАММ-рахунками найуспішніших трейдерів.

Наприклад, ви бажаєте інвестувати в ПАММ-рахунки таких трейдерів, як Sven, Veronika і Аvаs. Скільки коштів вам знадобиться для цього? Рівно 2 200$. Чому? Тому що кожен управляючий ПАММ-рахунокм у своїй оферті вказує мінімальну суму, з якою до нього може приєднатися інвестор. Ваші трейдери відповідно вказали 200$, 1000$ та 1000$.

Чи можливо витратити на формування свого інвестиційного портфелю значно менше коштів? Безумовно! Усі ми знаємо принцип звичайної торгівлі – оптом дешевше. Тому, якщо ви придбаєте, тобто вкладете гроші одразу в готовий Індекс, складений з ПАММ-рахунків все тих же трейдерів (Sven, Veronika и Аvаs), то вам це може обійтися всього лише в 1000$ (якщо більше у вас немає). Це унікальна законна можливість обійти встановлені кожним трейдером вхідні пороги.

Як розподіляються ваші кошти всередині придбаного Індексу? У відповідності з частками кожного управляючого. Тобто, вони мають частки відповідно 30%, 40% та 30%. Це означає, що і ваші гроші розподіляться наступним чином: Sven – 300$, Veronika – 400$, Аvаs – 300$.

Більш того, ви можете інвестувати в той самий Індекс, навіть маючи на руках всього лише 100$!. Брокерська компанія надає можливість кожному інвестору вкласти гроші не у цілий Індекс, а в його десяту частину. Тобто, придбати не 1 лот, а 0,1 його частину. А значить, - витратити всього лишень 100$.

Як бачимо, людині з будь-яким достатком дорога на Форекс відкрита завжди! Високі прибутки, які тут отримує інвестор, відбивають всіляке бажання шукати інші варіанти для інвестицій. А нові Індекси, запроваджені компанією Форекс Тренд, вже на старті показали такі темпи активності, що до кінця року вони реально спроможні дати 200-300% доходу!

По матеріалам http://investbag.com/

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Оголошення
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати