Львівська команда проігнорувала зональні змагання з волейболу(ФОТО)

Завершилися зональні змагання з волейболу за програмою ХХІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського. Упродовж березня відбувалися зональні турніри з волейболу. А вже 6-7 квітня у м. Львові в спортивному комплексі НУ «Львівська Політехніка», відбудуться фінальні змагання між командами-переможцями зональних змагань.

 «На жаль, вкотре у цих змаганнях не беруть участь волейбольні команди обласного центру міста Львова.» -кажуть оранізатори

волейбол1

Змагання відбувалися згідно розподілу у містах Сокалі (І зона), Червонограді (ІІ зона), Городку (ІІІ зона), Дрогобичі (ІV зона), Жидачеві (V зона), Стрию (VІ зона).

Збірні команди районів та міст обласного значення змагалися у двох вікових категоріях – дорослі (18 років та старші) та ветерани (40 років та старші).

Загалом у зональних змаганнях взяли участь 70 команд, 525 учасників (у категорії „Дорослі” – 23 чоловічих команди та 15 жіночих, у категорії „Ветерани” – 19 чоловічих та 13 жіночих).

Серед кращих були волейбольні колективи Сокальського, Городоцького, Пустомитівського, Жидачівського, Стрийського, Радехівського районів, міст Червонограда, Нового Роздолу, Борислава, Стрия, Дрогобича, Самбора.

Командна першість (серед чоловічих команд):

І зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – Сокальський район                                                       І місце – Сокальський район

ІІ місце – Жовківський район                                       ІІ місце – Кам.-Бузький район

ІІІ місце – Радехівський район                                    ІІІ місце – Радехівський район

ІV місце – Кам.-Бузький район

ІІ зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – м. Червоноград                                                І місце – м. Червоноград

ІІ місце – Золочівський район                                     ІІ місце – Золочівський район

ІІІ місце – Буський район                                                             ІІІ місце – Буський район

ІІІ зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – Городоцький район                                       І місце – Пустомитівський район

ІІ місце – Мостиський район                                       ІІ місце – м.Самбір

ІІІ місце – м.Самбір                                                                        ІІІ місце – Городоцький район

ІV місце – Пустомитівський район                                             ІV місце – Мостиський район

V місце – Яворівський район

ІV зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – м. Борислав                                                                      І місце – м. Дрогобич

ІІ місце – Турківський район                                                       ІІ місце – Старосамбірський район

ІІІ місце – м. Дрогобич                                                  ІІІ місце – Турківський район

ІV місце – Старосамбірський район

V зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – Жидачівський район                                     І місце – м. Новий Розділ

ІІ місце – Дрогобицький район                                   ІІ місце – Жидачівський район

ІІІ місце – м. Новий .Розділ                                                          ІІІ місце – Миколаївський район

ІV місце – Миколаївський район

VІ зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – Стрийський район                                                         І місце – м.Стрий

ІІ місце – м.Стрий                                                                           ІІ місце – Стрийський район

ІІІ місце – м.Трускавець                                                ІІІ місце – Сколівський район

Командна першість (серед жіночих команд):

І зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – Радехівський район                                       І місце – Сокальський район

ІІ місце – Сокальський район                                      ІІ місце – Кам.-Бузький район

                                                                                                                             ІІІ місце – Радехівський район

ІІ зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – м. Червоноград                                                І місце – м. Червоноград

ІІ місце – Буський район                                                               ІІ місце – Буський район

ІІІ місце – Золочівський район                                    ІІІ місце – Золочівський район

ІІІ зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – Пустомитівський район                                І місце – м.Самбір

ІІ місце – м.Самбір                                                                         ІІ місце – Пустомитівський район

ІІІ місце – Городоцький район

ІV зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – м.Дрогобич                                                                      І місце – м.Дрогобич

ІІ місце – Старосамбірський район

V зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – м. Новий Розділ                                                               І місце – м. Новий Розділ

ІІ місце – Жидачівський район                                    ІІ місце – Жидачівський район

VІ зона

серед дорослих                                                                серед ветеранів

І місце – м.Стрий                                                                              І місце – м.Стрий

ІІ місце – Стрийський район                                        ІІ місце – Сколівський район

ІІІ місце – Сколівський район

Валерій Янюк – заступник директора Львівського обласного 

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Актуальність
0/12
Автор
0/12
Якість матеріалу
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань. Для оцінок та рецензій використовуйте форму відгуку

Оголошення
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати