Львівські танцівники здобули призові місця на всеукраїнських змаганнях

Львівські гуртківці здобувають призові місця у всеукраїнських змаганнях.

Цих вихідних 40 вихованців клубу «Аеліта» УДЮМКу Залізничного району взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Відкритий кубок Івано-Франківська-2012», повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Призові місця вибороли 2 пари:
Шелест Віталій - Іванців Оксана здобули друге місце у категорії Юніори 2 "Д"- клас.
Колодій Максим - Акімова Олександра посілитретє місце у категорії Юніори 2 "С"-клас.

«Протягом року вихованці нашого клубу беруть участь у 30-ти турнірах всеукраїнського та міжнародного рівнів. Гуртківці здобувають найвищі місця на Чемпіонаті Львівської області та Західної України у різних вікових категоріях. Минулого тижня пара з нашого клубу виборола 4-те місце в закритому чемпіонаті України. Ще одна пара цього року здобула 1 місце на Кубку України. Окрім того, неодноразово ставали призерами та переможцями міжнародних змагань. Цього року на Відкритому Європейському Кубку 2012 вихованці здобули 2-ге та 3-тє місця. В міжнародних змаганнях, які відбувалися у Венеції,клуб «Аеліта» виборов 3 нагороди: 2 пари – 1-ші місця, 1 – 3 місце», - каже Юрій Прочко, керівник клубу спортивного танцю «Аеліта»

Коротка довідка:

Гурток спортивного бального танцю «Аеліта» заснований у 1987 році. За час своєї діяльності вихованці брали участь у різноманітних змаганнях різного рівня як в Україні, так і закордоном (у Польщі, Австрії, Нідерландах, Чехії, Угорщині, Словаччині, Італії, Росії, Німеччині, Болгарії. Китаї).З 1988 року клуб спортивного танцю «Аеліта» є організатором традиційних всеукраїнських та міжнародних змагань «Кришталевий черевичок» та «Кубок Львова».

Протягом 14-ти років керівником клубу спортивного танцю «Аеліта» є Юрій Прочко, майстер спорту України, суддя міжнародної категорії Всесвітньої Ради Танцю, Президент Львівського обласного осередку Асоціації спортивного танцю України.