• Головна
  • Як заробити у цей нестабільний час
Реклама
10:00, 29 жовтня 2012 р.

Як заробити у цей нестабільний час

Реклама

Треба віддати належне сміливості наших співвітчизників. Не дивлячись ні на які фінансові та економічні катаклізми, українці ще не остаточно пали духом. Майже половина нас серйозно вважає, що їм цілком вистачає на життя. Якщо розуміти це буквально, то на те, аби не померти від голоду, нам дійсно вистачає коштів. А як бути з відпочинком, освітою, розвагами? Адже, пам»ятаєте у радянські часи середньостатистична сім»я хоча б раз на місяць, але здійснювала виїзд на ринок і магазини з метою оновити свій гардероб. І не тому, що одяг та взуття зносилися, а саме щоб оновити їх. Тепер же подібні покупки більшість українців роблять тільки тоді, коли вийти з дому дійсно вже ні в чому. І на цьому тлі майже 15% наших громадян вважають себе забезпеченими. І тільки 1% українців можуть дозволити собі витратити гроші на абсолютно будь – які потреби.

Так, самооцінка українців явно шкутильгає. Як же досягти того, аби 1% найбагатших виріс і більшість з нас заробляли не лише на існування, але й на повноцінне життя європейця? Єдиний спосіб заробітку, який здатен дати серйозний прибуток кожному – вигідне вкладання грошей у високодохідні фінансові інструменти. Зокрема – інвестування у ПАММ – рахунки валютного ринку Форекс.

Доступність такого заробітку усім обумовлена його низьким вхідним порогом та незвичною простотою. ПАММ – інвестування – це пасивний дохід, який не вимагає від інвестора спеціальної освіти та професійних навичок. Для того, аби вкласти гроші в ПАММ – рахунок, необхідна наявність пари сотень доларів.

Якщо раніше інвестор Форексу асоціювався з фінансовим магнатом, то сьогодні інвестором може стати вчитель, робітник, наукові працівники, музиканти, бізнесмени, спортсмен та політики. ПАММ – інвестування не вимагає особистої зайнятості. Всі операції з грошима здійснює управляючий – професійний трейдер, якому ви довіряєте свої кошти в управління.

Ваша роль в інвестуванні – відкрити рахунок, приєднати його до ПАММ – рахунку найуспішнішого управляючого та отримувати прибуток. Дохід від ПАММ – інвестицій – найвищий у порівнянні з іншими видами вкладання грошей.

За місяць інвестори заробляють стільки, скільки вкладники банків за цілий рік. Інвестувати можна починати в будь-якому віці – обмежень жодних. Адже гроші потрібні всім. Студенти та пенсіонери можуть відчутно покращити своє матеріальне положення. Люди працездатного віку – забезпечити собі постійне джерело доходу, яке не залежатиме від працедавця та економічних змін у країні. А заможні українці мають можливість змусити працювати свої капітали, приносячи ще більші прибутки.

Універсальність, доступність, надійність, перспективність і, головне, висока дохідність ПАММ – інвестування – переваги, які зробили успішними вже багатьох людей у всьому світі.

Источник: http://investbag.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...