Основні причини втрати слуху

Основні причини втрати слуху, фото-1

Здоровим людям здається, що вади слуху – це якась паралельна реальність, рідкі випадки, які з ними ніколи не трапляться. Але статистика свідчить про інше – у світі понад 500 мільйонів людей з порушення слуху, й медики прогнозують, що незабаром ця цифра збільшиться до 700 мільйонів.

Ще одна омана – вважається, що проблеми зі слухом стосуються тільки літніх людей. Але насправді половина з пацієнтів з приглухуватістю – досить молоді люди, й значна частка з них – діти та підлітки. Чому це явище так поширюється?

Як би дивно це не звучало, усі ми поступово втрачаємо слух під впливом цивілізації. Фоновий шум від транспорту у мегаполісах, гул на виробництвах, галаслива робота побутової техніки, до якої усі вже звикли. Серед найбільш поширених чинників, що провокують приглухуватість, виділяють:

● Спадковість

● Літні зміни органів слуху

● Постійне шумове забруднення

● Акустичні травми

● Захопленість галасливою музикою

● Черепно-мозкові травми

● Побічні дії від ототоксичних ліків

Вихід є – слухові апарати!

Навіть якщо в вас діагностували приглухуватість, це не привід опускати руки! У 90% випадків це захворювання повністю компенсується за допомогою сучасних слухових апаратів. Наприклад, дуже позитивні відгуки серед користувачів приладів американського бренду Starkey. Вони коригують порушення слуху будь-якого ступеню важкості, окрім повної глухоти.

Хто підбирає слуховий апарат? Довіряти таку відповідальну процедуру слід виключно професіоналам. У Львови допомогу з реабілітації слуху надають у спеціалізованому центрі «Беттертон». Там проводиться комплексна діагностика, за результатами якої досвідчений лікар-сурдолог визначає, які технічні характеристики повинен мати прилад. Фахівець перш за все звертає увагу на рівень посилення звуку, частотний діапазон та кількість каналів. Також він враховує побажання майбутнього носія щодо ціни, форми, типу носіння, розмірів.

Переваги сучасних слухових апаратів:

● Компенсація порушень слуху широкого спектру

● Природне звучання – максимально точно відтворюють музику, голоси співрозмовників тощо

● Автоматична підтримка заданої гучності

● Підвищення розбірливості мови

● Здатність пристосуватися до акустичного середовища та «запам’ятовувати» налаштування

● Зручність в носінні

● Відсутність ефекту зворотного зв’язку

● Економна витрата живлення

● Полегшення телефонних розмов – сигнал транслюється прямо у апарат

● Естетичність

Завдяки цим маленьким та дуже корисним приладам люди з розладами слуху можуть насолоджуватися світом звуків – чути голоси рідних, шум дощу, спів птахів, музику. Усе це легко за допомогою слухового апаратуStarkey! Придбати його у Львові можна, записавшись на прийом до центру слуху «Беттертон»!

Наша адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 44

Телефони:

  • (032) 253-69-65
  • (067) 670-87-47
  • (050) 433-37-57
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі