• Головна
  • Алібі для зрадника або як не втратити довіру
Реклама
10:38, 17 жовтня 2012 р.

Алібі для зрадника або як не втратити довіру

Реклама

Давайте будемо чесними – час від часу більшість з нас … «ходить наліво». Як каже офіційна статистика це роблять 60% чоловіків і 40% жінок. Цікаво, а 20% різниці з ким спить?

Є думка, що такі зв'язки лише цементують сім'ю. Якщо, звичайно, залишаються таємними. Скажу відразу – ми цих людей не засуджуємо. Звичайно і не виправдовуємо, але… Всі вони одружувалися, давали клятву вірності чоловікові або дружині. А потім від обидвох з подружжя залежало зробити все можливе, щоб друга половинка не глянула «наліво». Частіше буває як? До весілля: вона (навіть вдома) – гарно вдягнена, з акуратною зачіскою, легким макіяжем, манікюром, тихий спокійний голосок і повне взаєморозуміння з коханим …; він - «джентельмен», випрасуваний, гладко поголений ввечері перед зустріччю з коханою, руку подає,стілець підсуває, квітку дарує … Через деякий час після весілля (в першу чергу вдома – «він (вона) від мене вже нікуди не дінеться»): вона – на голові«хвостик» (зручно!), на ній старенький халатик (а я його люблю!), макіяж/манікюр тільки перед виходом з дому (що люди скажуть?), думка по будь-яких питаннях переважно відрізняється від думки чоловіка, …; він – в спортивних штанах і улюбленій футболці, поголений зранку – на роботу (ввечері,під час …… з жорсткою, денною щетиною), квітка, в кращому випадку – на 8 березня і на День народження, про руку, крісло та увагу навіть не згадуємо …Тому – закономірно, що десь на горизонті з’являється принц або принцеса, з якими все не так як тепер з тим, хто зараз у власній квартирі, з якими є те,чого немає вдома. І хто в тому винен? Ми - не винні. 

Але, переважно, той хто пішов «наліво» не хоче розставатися з батьком/матір’ю своїх дітей, а просто хоче спокійно отримувати часточку життєвого свята на стороні. І починає думати,як обставити це свято, щоб нічого не запідозрив той, хто зараз вдома. Переважно, такі придумування закінчуються тим, що правда вилазить на світ білий і сім’я (яка не яка, а вона є!) рушиться. Страждають жінка, чоловік, дітки.

Для того, щоб це не сталося існуємо ми – «Сервіс «777 Алібі». Алібі – це всеосяжне слово, яке включає в себе не тільки зрозуміти і виправдати, а й допомогти. Наше завдання не просте, але ми можемо допомогти зберегти Вашу сім’ю. Для цього є такі можливі варіанти:

1.Наш штатний і досвідчений психологпрацює з Вашою сім’єю з метою відновити те, що було колись в родині, і через деякий час Ви продовжуєте жити однією щасливою родиною, на радість і щастя Вам, Вашій другій половинці, дітям і майбутнім онукам.

2.Ми створюємо сценарій Вашого алібіна одну зустріч з іншим/іншою, на Вашу з ним/нею відпустку, на постійні зустрічі,тощо…

Ну, наприклад: після класної вечірки або корпоративу, Ви, зранку, продираєте очі і усвідомлюєте, що Ваше пробудження відбулося в чужій квартирі і чужому ліжку, в мобільному 25 пропущених з дому, в голові біль і проблема в тому, що це все доведеться якось пояснювати дружині. Головний біль пропаде після таблетки аспірину, а проблема після дзвінка в «Сервіс «777 Алібі». Додому Ви повернетеся з тим же пом’ятим і змученим обличчям, але гордим за свій чоловічий вчинок. Правда, повернетеся в супроводі працівника міліції, який пояснить здивованій дружині, що Ви були затримані за те, що вв’язалися в бійку на захист одинокої жінки від хуліганів. І цілу ніч Вас протримали у відділенні міліції і не дали можливості зателефонувати. А ще через пів години до Вас додому припреться чоловік тієї жінки з пляшкою коньяку і буде клястися Вам у дружбі до скону. Ви виправдані!

Ми виконуємо для Вас цей сценарій – і Ви надовго матимете моральний спокій і фізичне задоволення. Наші фахівці підготують просте і правдоподібне пояснення будь-якого Вашого вчинку, так,що дорогі Вам люди будуть спокійні і пробачать Вашу відсутність.

Хтось скаже нам: «Ваші послуги аморальні!». Ми відповімо наступне: на основі аналізу, зробленого спеціалістами в галузі соціології, менеджменту, журналістами і навіть працівниками МВС - основною перешкодою більш широкого розповсюдження таких послуг є недостатня інформованість суспільства. Що такі послуги потрібні - з цим згодні і фахівці (лікарі, психологи, юристи) і звичайні громадяни. При чому,потреба в такого роду послугах не залежить від рівня добробуту, освіти, немає так само будь-яких вікових рамок. Але людям поки складно подолати деякий психологічний бар'єр. З одного боку їх зупиняє боязнь, що про це дізнаються сторонні люди, з іншого боку вони вважають, що впораються самі або допоможуть друзі. Що стосується першого, то наші послуги практично повністю анонімні:адресою не цікавимося, записуємо тільки необхідні дані. Закон не порушуємо. Якщо запросить суд - підтвердимо, що алібі розробляли, але сказати, хто його купив, навряд чи зможемо. За зробленими нами документами не можна заплатити або отримати гроші. Фальшивки призначені, щоб обдурити/захистити тільки одну людини- саму близьку.

Що стосується самостійності, то у нас немає сумнівів, що Ви в змозі придумати собі алібі самі. Але керувати обставинами досить важко одному, а залучаючи до цього друзів, Ви не маєте гарантії, що в майбутньому в розмові вони не видадуть Вас. Набагато простіше, коли за Вами стоїть колектив однодумців, який цим професійно займається. Кожен має займатися своєю справою -у цьому запорука успіху. Тільки здійснити його в поодинці важко. Залучаючи до створення алібі друзів, Ви ризикуєте, що вони в майбутньому можуть ненароком в бесіді видати Вас. Та й друзі інколи перестають бути друзями. На жаль.

У нас працюють творчі люди, які цією справою професійно займаються. Кожен має займатися своєю справою - у цьому запорука успіху.

Наша робота - це спокій у Вашій родині.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...