• Головна
  • Як вибрати веб-студію для свого проекту - поради львівської веб-студії
Новини компаній
17:00, 23 жовтня 2017 р.

Як вибрати веб-студію для свого проекту - поради львівської веб-студії

Новини компаній

Сайт компанії - це найпопулярніший і ефективний інструмент для залучення нових клієнтів. Все більше підприємців у всьому світі продають свої товари та послуги саме за допомогою власних веб-ресурсів. На них потенційні клієнти можуть легко знайти всю необхідну інформацію про вашу компанію, ваших новинах, товарах і послугах. Але варто відзначити наступний момент - масштабно продавати ваш продукт і приносити вам прибуток здатний тільки хороший сайт, якісно розроблений професіоналами. І при замовленні сайту важливо бути впевненим в тому, що ви отримуєте дійсно ефективний інструмент для продажу. Адже поганий ресурс, який не буде приносити вам результати, по суті, не потрібен. Ви тільки викинете гроші «на вітер».

Зараз на ринку представлено безліч веб-студій, які пропонують послуги зі створення сайтів. І вибрати серед них професіонала своєї справи не так просто. Компанія, якій ви довірите розробку ресурсу, повинна мати досвід і певні навички. Але як дізнатися, що студія розробників зроблять все належним чином? Нижче ми створили для вас портрет гарної веб-студії.

Ознаки гарної веб-студії

·Відсутність брифів і шаблонів. Хороша веб-студія ніколи не дасть вам заповнювати бриф на самому початку співпраці. Досвідченим розробникам досить знати лише сферу, в якій ви представлені. Після детального аналізу вашого ринку і конкурентів вони самі запропонують вам готові індивідуальні рішення.

·Команда. Часто зустрічаються веб-студії, в яких дизайнер, розробник, верстальник і SEO-оптимізатор - це одна особа. Такий фахівець не принесе вам очікуваних результатів. У хорошій компанії зібрана команда професіоналів, в якій кожен несе відповідальність за свою роботу.

·Досвід. Безсумнівно цей пункт є одним з найважливіших характеристик хорошою веб-студії. Не довіряйте компаніям з сумнівним досвідом.

·Бажання допомогти. Багато команд беруться за роботу без потрібного ентузіазму. Їх головна мета - отримати з вас гроші. Професіонали навпаки хочуть, щоб їх робота принесла результат, і беруть гроші лише за якісну роботу.

·Підтримка. Якщо вам створили сайт і не беруть участь в його підтримці - ви потрапили до поганих фахівцям. Хороша веб-студія допоможе вам якісно його оптимізувати, наповнити, зареєструвати домен (ім'я сайту) і дадуть консультацію щодо подальших дій.

Якщо ви звернулися в веб-студію з вищепереліченими характеристиками - можете бути спокійні, ви отримаєте хороший результат.

Веб-студія «Галицька верстка» - надійна команда розробників, дизайнерів і маркетологів

Якщо ви шукаєте фахівців, які розроблять для вашого проекту якісний і ефективний веб-ресурс - ми будемо раді вам допомогти. Наша команда складається з 8 досвідчених професіоналів, які знають свою справу на 100%. Серед них є дизайнери, розробники, верстальники та маркетологи. Кожен з них відповідає тільки за свою роботу. На сьогоднішній день ми розробили більше 50 сайтів, які приносять вражаючі результати. Серед наших клієнтів є компанії, місячний дохід яких становить понад 1 млн гривень.

Приступаючи до проекту ми детально аналізуємо ринок і вивчаємо конкурентів. Це дає нам можливість запропонувати ефективні рішення. З нами вам не доведеться витрачати час на заповнення непотрібних брифів. Все що нам потрібно знати - це ваша сфера. Далі всю роботу зроблять наші фахівці.

Ми націлені на результат. Ви не отримаєте сайт, поки ми не переконаємося в його якості і здатності продавати і приносити прибуток. Після розробки ми оптимізуємо ресурс і готуємо його до запуску. Також ми пропонуємо послуги з просування вашого проекту в інтернеті. Наші маркетологи пройшли сертифікацію Google в сфері просування сайтів та інтернет-реклами. Це дозволяє їм творити справжні чудеса і виводити бізнес на високий рівень.

Якщо ви готові почати співпрацювати - ми завжди можемо зустрітися в офісі або обговорити всі питання по телефону. Ми будемо раді допомогти вам отримувати максимальний прибуток від вашого проекту!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...