Найцінніший капітал вашої компанії

Інтелектуальний капітал має свою ціну, причому найчастіше, він може призвести до підвищення загальної вартості компанії.

Сучасна економіка в більшій мірі заснована на інтелектуальній власності і має інноваційний характер. Адже ні для кого не секрет, що вирішальним фактором для економіки будь-якої країни є її наукові і технічні досягнення.

Особливості інтелектуального капіталу

Загальновідомо, що нові технології та напрями діяльності здатні відігравати важливу роль для зростання продуктивності праці і випуску продукції. А офіційна реєстрація торгової марки  допомагаєпідвищити вартість продукту і збільшує прибутки.

Важливим критерієм для таких підприємств є оцінка інтелектуальної власності, яка має суттєвий вплив на їх конкурентоспроможність. Крім того вона необхідна при формуванні статутного капіталу, приватизації, купівлі і продажу об'єкта та інших комерційних операціях. Інноваційні технології і продукція, що отримується від їх застосування, мають великий попит.

Однак сучасні реалії свідчать, що при наявності інноваційних технологій їх вкрай важливо захищати. Лише реєстрація торгівельної маркиабо технології здатна захистити компанію від їх незаконного копіювання та використання. Детальніше про захист інтелектуальної власності можна дізнатися отримавши безкоштовну консультацію в компанії «ТМ-Патент».

Основними перевагами компаній, що мають значний відсоток інтелектуального капіталу:

-       в сучасному світі інтелектуальний капітал є основою процвітання і створення економічних вигод;

-       стає одним з джерел створюваної вартості;

-       є конкурентною перевагою, перед різними видами капіталу і сприяє їх довгострокового розвитку;

-       це одне з джерел ліцензійного доходу;

-       забезпечує постійний контроль виробництва і реалізації;

-       сприяє створенню та подальшій підтримці ділової репутації;

Купуємо нематеріальні активи, отримуємо надприбуток

На вартість, конкурентоспроможність і якість компанії великий вплив робить її ділова репутація. У країнах Заходу використовується термін оцінка ґудвілу підприємства, який дозволяє визначити різницю вартості між єдиним комплексом і вартістю її активів і пасивів. Простіше кажучи оцінка ґудвілу це вартість ділової репутації компанії.

Якщо ви зацікавлені в розвитку і процвітанні свого бізнесу, подбайте про його інтелектуальний капітал. Зверніть увагу на те, що реєстрація тм  значно підвищить оцінку гудвілу вашої компанії. Зверніться до професіоналів компанії «ТМ-Патент», і ви пересвідчитесь, що реєстрація торгової марки  один із найефективніших і в той же час найпростіших способів закріпити свої позиції на ринку.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував