25 травня в МВЦ відбудеться найбільша IT-конференція України - iForum-2017

Крім традиційних потоків конференції - «Інтернет-бізнес / Стартапи», «Інтернет-реклама і просування» і «Інтернет-технології», - в цьому році з'являться експериментальні потоки:

- «Інновації» (Ігор Новіков (Singularity University)
- «Кіберспорт / Відеоблоги».

Програма потоку «Інновації» сформована з урахуванням актуальних світових трендів за трьома основними напрямками: технології, бізнес-моделі і суспільство.
Потік «Кіберспорт / Відеоблоги» присвячений трендам в сферах ринку, розвиток яких за своїм обсягом, інвестицій та впливу на суміжні дисципліни вже можуть претендувати на звання самостійних галузей.
Продовжить роботу також секція «Освіта», яка стартувала в минулому році і затребувана учасниками. Вона буде висвітлювати освітні технології майбутнього, новітні підходи в темі персональної та колективної освіти.
Окремо варто відзначити Англомовну секцію, де інвестори з Європи і США розкажуть про свій досвід побудови бізнесу на чужих ринках.

На iForum-2017 буде розгорнута масштабна експозиція «Місто майбутнього», де футурологічні рішення представлять компанії, які виробляють товари в сферах робототехніки, доповненої і віртуальної реальності, інтернету речей, цифрового виробництва, поновлюваних джерел енергії та ін.

Промокод 235737 дає знижку 10%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі