18:16, 29 квітня 2017 р.

Львівські "Карпати" програли "Зірці" в Кропивницькому

Сьогодні, 29 квітня, у Кропивницькому обірвалася безпрограшна серія львівських "Карпат", яка тривала вісім поєдинків поспіль.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Поєдинок у Кропивницькому між місцевою "Зіркою" та львівськими "Карпатами" завершився з рахунком 3:2. До слова, аналогічні цифри горіли на табло "Арени Львів" у грудні минулого року, коли ці команди зустрічалися у Львові в рамках 18-го туру УПЛ.

Львів'яни активніше розпочали гру і вже на 15 хвилині завдяки реалізованому пенальті Олександром Гладким вийшли вперед. Проте в середині  першого тайму гості не просто зрівняли рахунок, а й вийшли вперед.

Так, на 24 хвилині Дмитро Білоног забив перший гол у ворота Боровика, на 27-ій хвилині страж воріт "Карпат" програв 11-метрову дуель Ігорю Загальському, а на 45 хвилині красивий, сольний прохід Максима Драченка завершися гольовим ударом у ближню дев'ятку воріт "левів".

Підопічні Олега Дулуба змогли зкоротити відставання у рахунку зусиллями Олексія Гуцуляка, одна на більше команду зі Львова не вистачило.

Завтра у Ботанічному саду буде день відкритих дверей (ФОТО).