Ланч-бокс з підігрівом: гаряча їжа завжди під рукою

Відмінне рішення для тих, хто любить смачну, якісну їжу, а не булочки з магазину

Електричний ланч-бокс з функцією підігріву новий винахід, створений для вашого здорового харчування. Детальний опис і фото знаходяться тут: https://itsell.ua/products/elektricheskiy-lanch-box-s-podogrevom/57090.

Лікарі рекомендують вживати теплу і домашню їжу, щоб не нашкодити шлунку. На жаль, далеко не кожен може дозволити собі таку розкіш. Існує безліч причин:

1. відсутність мікрохвильовки на роботі;

2. навчання в школі та університеті взагалі не передбачає наявність даного пристрою;

3. страх перед небезпечним випромінюванням печі НВЧ, що руйнує імунітет і т.д.

Якщо ви не хочете заробити гастрит, і вам набридло жувати салати, бутерброди та булочки з йогуртом з універсаму замовте цей унікальний прилад.

Що ви отримуєте, купивши ланч-бокс з електропідігрівом

На вид звичайний посуд для зберігання продуктів:

матеріал харчовий, екологічно чистий пластик;

загальний обсяг 1.05л;

розміри 10 х 22 х 15см;

всередині два відділення: 0.6л та 0.45л;

зручна ручка;

герметично закривається кришка.

Але це ще не все. Основна відмінншсть даного контейнеру вбудований порт USB. Кабель приєднується в роз'єм, а потім підключається до розетки. Їжа гріється протягом 25 хвилин (багато що залежить від того, наскільки вона холодна).

Примітка: перед тим як нагріти їжу, відкрийте вентиляційний отвір. Для цього необхідно натиснути на центральну круглу помпу. Як тільки її борти піднімуться, витягніть її, як пробку.

Кому підійде такий ланч-бокс

Революційна новинка – чудова ідея для:

студентів

будівельників

продавців

туристів

спортсменів

відпочиваючих на природі

водіїв

Вам здається, що 25 хвилин – занадто довго? А ви просто поставте обід на підігрів завчасно. До того часу, як ви закінчите всі свої справи і зголоднієте, смачненьке буде готово.

До речі, ми не помилилися, внісши водіїв до списку. Ємність, дійсно, підходить для використання в машині. Вона підключається до прикурювача за допомогою спеціального перехідника.

Чому вам потрібна представлена ​​штучка? Тому що завдяки їй, ваш обід завжди буде свіжим та гарячим. З повагою, компанія https://itsell.ua/. Ми – те саме місце, де ви можете придбати таку корисну дивину.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував