Родина капеланів та волонтерів закликає долучатися до “Великодніх забав”

Родина капеланів та волонтерів місії “Центру Опіки Сиріт”, як і кожна-кожна родина, перебуває в клопіткій підготовці до Великих днів. Особливістю зустрічі з днем Христового Воскресіння у нашій спільноті є проведення “Великодніх забав” для потребуючих дітей. І останні кілька тижнів ЦОС просто таки живе, днює і ночує саме гаївками.

І зараз, коли Воскресіння вже ось тут – так хочеться, щоб ці особливі діти відчули його тепло і світло. Хочеться, щоб ця радість і добро, котрі приходять разом зі святом писанок і пасок, завітали і в серця тих, направду, неподібних до інших дітей.

“Центр Опіки Сиріт” радо запрошує усіх на дитяче свято та закликає кожного з Вас у будь-який спосіб долучатись до організації та проведення “Великодніх забав для дітей”. Кожен з нас своїм навіть, можливо, малим ділом, але робить вклад у велику справу! Сотні дітей чекають цього гарного, доброго, веселого і світлого для них дня! Діти чекають на нас з Вами!

Цього року акція “Великодні забави для дітей” відбуватиметься 20 квітня у Шевченківському гаю. Щоб організувати забави необхідні кошти на:

- обід для 600 дітей;
- транспортні витрати, щоб дітлахи мали змогу приїхати та взяти участь в забавах;
- оренду сцени та апаратури, щоб провести святковий концерт;
- на канцтовари, для проведення майстер-класів.

Як можна долучитися:

придбати благодійний квиток у інформаційному центрі Гарнізонного храму свв.. апп. Петра і Павла, що на вул. Театральній, 11. Власники даного квитка матимуть нагоду відвідати забави та активно провести час з дітьми;

зробити добровільну пожертву;

Наші банківські реквізити:
Місія “Центр Опіки Сиріт”
Приватбанк №р/р26003060441526
МФО 325321
ЄДРПОУ 37527309
у примітці вказати: “Добровільна пожертва”

стати нашим волонтером.

Усім охочим долучитися та допомогти – прохання звертатись за телефоном:
097 29 53 606 – о. Роман Прокопець
096 74 97 980 – Ірина
або пишіть нам на пошту: orphancentre@gmail.com.

заліпка

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував