Який бізнес зараз можна купити у Львові?

Український ринок продажу готового бізнесу відчуває пожвавлення, багато в чому це обумовлено тим, що валютний курс відносно стійкий і прогнозуємий. Якщо розглядати західну частину України, то без усякого здивування можна виявити, що найбільшу кількість угод в купівлі-продажу бізнесу здійснюється у Львові - економічному і культурному центрі цієї частини країни. Для безлічі жителів України Львів асоціюється в першу чергу з пам'ятниками архітектури, з багатою культурною спадщиною, з музеями і т.д. Однак, будучи помітним індустріальним центром країни, при населенні в 723 тис. мешканців, Львів - одне з небагатьох в Україні міст із завидним рівнем ділової активності, а, отже, з насиченим ринком продажу готового бізнесу.

Ціновий діапазон виставляємого на продаж бізнесу приблизно такий же як і в інших великих містах: починаючи від 500 доларів і до мільйонів доларів. За відомих причин користуються найбільшим попитом найбільш дешеві цінові пропозиції. Найбільшу увагу потенційних покупців отримує бізнес вже діючий і з прийнятними термінами окупності. Загальна кількість пропозицій надзвичайно велика, кожен день публікується з десяток оголошень.

В силу того, що в безлічі сфер ринки вже давно сформувалися, а конкуренція часто на вельми напруженому рівні, інвестор все частіше схиляється саме до покупки готового і конкурентоспроможного бізнесу з уже сформованими нематеріальними активами замість ідеї відкриття бізнесу з нуля, де більше ризиків і витрат. Так, наприклад, в місті безліч кав'ярень і ресторанів, це цілком зрозуміло, адже попит дуже високий, але й конкуренція надзвичайно висока, тому для завоювання клієнтури «з нуля» доведеться створити щось унікальне, що не загубиться в достатку вже сформованого і утвердженого різноманіття.

Не можна не відзначити, що місто є лідером в Україні за кількістю туристів. Щорічно місто відвідує понад 1 млн. туристів, при цьому середній бюджет зарубіжного туриста становить 646 євро, а українського - 282 євро за весь час перебування. Тому нерідко пропозиція покупки бізнесу, так чи інакше пов'язаного з туристичною галуззю, може бути досить вигідним і перспективним варіантом вкладення коштів. Придбання торговельної точки, що знаходиться в місці з насиченим туристичним потоком (а, значить, і з великою купівельною спроможністю) цілком здатне виправдати себе за допомогою якнайшвидшої окупності.

За останні роки Львів став одним з передових центрів IT-технологій в Україні та Східній Європі. Примітно, що в місті живе не більше 2% населення України, але при цьому кожен 4-й програміст працює у Львові. Тому тут працює безліч IT-компаній самих різних розмірів, частина з яких іноді виставляється на продаж. Як правило, найбільш дешеві пропозиції в IT-сегменті - інтернет-магазини, студії веб-дизайну, недавно сформовані стартапи. Слід зазначити, що незважаючи на щільну локальну концентрацію IT-компаній, безліч їх продуктів і послуг поставляється без прив'язки до географії (в т. р. на закордонні ринки), а тому локальна конкуренція часто відсутня. Для виставленого на продаж бізнесу в сфері інформаційних технологій характерні терміни окупності, які значно нижче, ніж в бізнесі інших категорій - в основному за рахунок того, що основну цінність становлять нематеріальні активи.

Ознайомитися з найцікавішими пропозиціями можна за посиланням: купити бізнес у Львові.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував