Літній відпочинок в Єгипті: все включено і небезпека теж

У розпал курортного сезону на єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх українську туристку підкосила важка хвороба. Тільки завдяки злагодженим діям близьких, лікарів і страхової компанії її вдалося повернути додому для лікування.

Єгипет - країна стародавніх пірамід, теплого моря і забавних верблюдів. Це одне з найпопулярніших місць літнього і зимового відпочинку серед українських туристів. Багато людей, які мріють провести відпустку в Єгипті, не здогадуються, що ця екзотична країна небезпечна для приїжджих.

Експерти з безпеки вважають, що Єгипет небезпечний для туристів. Узбережжя Червоного моря отримало рейтинг «середньої» небезпеки для мандрівників на карті Travel Risk Map 2017. Шикарні готелі на березі моря здаються оазисами стабільності і безпеки серед пустелі. Втім, навіть там з українськими туристами відбуваються трагічні історії.

На курорті Шарм-ель-Шейх влітку 2016 року відпочивала молода пара - Юлія та Олександр. 2 серпня, в останній день перед відльотом додому, у дівчини раптово і сильно погіршилося самопочуття. Чоловік Юлії звернувся за допомогою до лікарів в аеропорту, але вони не змогли встановити діагноз і допомогти дівчині. Оскільки страхування в Україні обов'язково для людей, які виїжджають за межі країни, у Юлії була медична страховка. Олександр звернувся до асистуючої компанії, яка організовує лікування застрахованих туристів за кордоном.

Співробітники Асистант, як і годиться в таких випадках, направили дівчину в клініку для детального обстеження. Лікарі госпіталю Sharm International поставили важкий діагноз - вірусний енцефаліт. 4 серпня про це стало відомо співробітникам компанії VUSO, де застрахувала життя і здоров'я молода пара. Компанія в повному обсязі оплатила медичні послуги для своєї клієнтки. 8 серпня Юлію переправили в Україну - на санітарному літаку в супроводі двох лікарів. VUSO оплатила сім'ї Юлії та Олександра цю недешеву послугу.

Перед поїздкою Юлія і Олександр придбали стандартні поліси медичного страхування у партнера компанії VUSO - туристичного оператора. За умовами придбаних ними полісів, сума страхового відшкодування лімітована $ 20 тис. Витрати на лікування і транспорт перевищили $ 30 тис. Компанія VUSO заплатила $ 5838 за стаціонарне лікування в госпіталі Sharm International і € 12680 - за переліт в Україну. Родичі дівчини зібрали гроші у близьких і знайомих, щоб покрити частину витрат за повернення додому.

Стандартна страховка для візи або відпочинку за кордоном, яку клієнти замовляють в представництвах або на сайті VUSO, забезпечує страховий захист з покриттям 30 тис. євро. Клієнт може збільшити ліміт до 50 або 60 тис. євро і тоді вартість поліса підвищується на 25-30%. Наприклад, страховка на тиждень до Єгипту вартістю 195 грн гарантує покриття € 50 тис. Або 1,4 млн грн (при курсі 28 грн за євро). Страхове відшкодування в 7180 разів більше, ніж вартість поліса.

Експерти і досвідчені туристи радять замислитися про важливість страховки людям, які планують провести відпустку під жарким єгипетським сонцем. Головний критерій вибору - не низька вартість поліса, а надійність компанії. Проявляється вона у виконанні зобов'язань перед клієнтами і співпраці з кращими асистуючими компаніями і зарубіжними клініками.

Через півроку після повернення Юлії додому, все ще триває її реабілітація при підтримці родичів, друзів і лікарів. Родинуі чекають великі витрати на подальше лікування: близькі дівчини сподіваються на допомогу небайдужих людей.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Оголошення
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати