У одній з львівських книгарень «Є» покупець знайшов підручник, у якому українців називають «хохлами» і «рагулями» (ФОТО)

У суботу, 18 лютого, львів’янин Микола Сирота розповів на своїй сторінці у Facebook про неприємну знахідку - підручник, де ображають українців.

 Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

«Зайшов я сьогодні в "Книгарня "Є" Львів" на проспекті Свободи в найпатріотичнішому місті Львові. І от сьогодні я гортав підручники й посібники з англійської мови - якраз дитині обирав щось для додаткового читання. І трапилась мені цікава книжечка в руки - підручник з розмовної англійської та до нього тоненький додаток - підручник англійської ненормативної лексики.
Автор - така собі Світлана Варшавська, яка має у Львові власну лінгвістичну агенцію та видавництво. Книга надрукована теж у Львові - в друкарні Західно-українського консалтингового центру.

Ось сторіночка з цього додатку. Без коментарів.
16830939_1891669181048668_1580120202756327260_n


Як повідомила Галина Сафроньєва, арт-менеджер книгарні «Є» книгу вилучили з продажу.

"У зв"язку зі ситуацією, що склалася, книги пані Варшавської було вилучено з продажу. Для книжкової мережі фізично неможливо перечитувати всі видання, які надходять до книгарень (а це більше 30 тисяч найменувань), або ж тримати в себе штат цензорів, які би їх перечитували. Тому питання позову до СБУ чи до поліції вирішує зараз київське керівництво, оскільки книги з таким антиукраїнським змістом ображають не лише читачів, а й усю мережу книгарень "Є" - зазначила у коментарі 032.ua Галина Сафроньєва.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)