У Львові відбувся концерт для дітей, батьки яких загинули в зоні АТО

Організаторами вечора виступили ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини» в особі Валерія Середи, Лариса Євсіївна Малех — почесний консул Угорщини у Львові, та Віталій Малех.

У Львові відбувся благодійний концерт для дітей, батьки яких загинули в зоні АТО. Організаторами вечора виступили ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини» в особі Валерія Середи, Лариса Євсіївна Малех — почесний консул Угорщини у Львові, Віталій Малех, Ігор Богдан та українська діаспора Канади. Концерт відбувся з благословення владики Венедикта в січні 2017 року у львівському конференц-готелі «Супутник».

Для дітей була запланована розважальна програма, організацію якої взяв на себе особисто Віталій Малех. Проведення подібних благодійних концертів вже стало доброю традицією. Варто зауважити, що гості вечора були приємно здивовані рівнем підготовки заходу. А головні гості торжества були в захваті від концерту, частувань, подарунків і сюрпризів. Як зазначають організатори, вимоги до заходу були високими: адже ці діти зазнали багато горя, втративши найважливіше в житті дитини — любячих батьків, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність і щасливе майбутнє України. Українські та канадські благодійники підкреслили, що наше завдання — показати дітям, що вони не забуті й не кинуті, і всіляко їм допомагати, показуючи, що країна ніколи не забуде подвиг їхніх батьків.

Українська діаспора Канади надала заходу значну фінансову допомогу. Дітям також вручили подарунки від почесного консула Угорщини у Львові, Лариси Малех, Віталія Петровича Малеха та голови «Асоціації АТО Львівщини» Валерія Середи. Віталій Малех та інші організатори святкового дійства висловили надію, що низка подібних благодійних вечорів прокотиться усією країною. Маленькі гості свята добре провели час та були в захваті від театрального дійства й частувань. Зворушений щирими словами і щасливими обличчями діток, організатор пообіцяв, що з кожним новим концертом буде залучати все більше спонсорів та просто небайдужих людей, щоб спільними зусиллями зробити життя цих дітей трохи щасливішим: адже вони — наше майбутнє і майбутнє нашої країни.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)