Студенти з Львівської політехніки змагаються за шанс побувати у Парижі

7 лютого благодійний Фонд Бориса Колеснікова провів другий етап освітнього проекту «Авіатор 2017» серед студентів технічних спеціальностей.

В рамках проекту 3 000 конкурсантів з 32 вузів і коледжів України написали тести з технічної та авіаційної англійської мови. Серед них - і учні Національного університету "Львівська політехніка".

Конкурсанти відзначили, що вважають цей етап одним з важливих в проекті. «Молоді авіатори мають ідеально знати англійську, яка є Міжнародною мовою світової авіаційної галузі. Зокрема, вони повинні володіти стандартними фразами та висловами, які пілоти і диспетчери щодня використовують в своїй роботі; без мовного бар'єру вирішувати виниклі позаштатні ситуації. У нас буде шанс перевірити рівень знання технічної англійської під час перебування на авіафорумі Ле Бурже в Парижі. Туди відправляться найталановитіші і креативні, і я сподіваюся бути в їх числі», - поділилася планами на майбутнє студентка Національного аерокосмічного університету ім. М. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Наталя Троцька.

Попереду на конкурсантів чекають ще три етапи: перевірка загальних знань з теорії та історії авіації, завдання-імпровізація від експертного журі та захист власного проекту.

Нагадаємо, цьогоріч у «Авіаторі» взяли участь 6 500 студентів з 44 вищих навчальних закладів та коледжів України, а конкурс став найпопулярнішим освітнім проектом в Україні.

Президент благодійного фонду Борис Колесніков пишається досягненнями молодих авіаторів і зазначає, що проект затребуваний і актуальний. «Щорічно кількість конкурсантів збільшується в рази. У «Авіаторі 2017» взяли участь більше дітей, ніж за попередні п'ять років разом узятих. Дякую студентам і їхнім викладачам за увагу до конкурсу, бажання досягти високих результатів своїми здібностями і чесно виграти путівку в Париж», - каже Борис Колесніков.

Імена ста переможців «Авіатора 2017» будуть оголошені в квітні, а вже в червні кращі студенти країни вирушать до столиці Франції, на Міжнародний авіасалон Ле Бурже.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)