Цінні послуги за помірні кошти: як і де у Львові наймають майстрів

Львів’яни намагаються економити на послугах, довіряючи їх не спеціалізованим компаніям, а приватним спеціалістам. Про це свідчать дані дослідження ринку. Ще один цікавий факт – все менше містян купує нову техніку, коли стара виходить з ладу. Натомість, підвищився попит на ремонт техніки широкого загалу: від побутових приладів до комп’ютерів.

Приватним майстрам довіряють побутові послуги: як повідомляють представники українського сервісу Kabanchik.ua, зараз користується популярністю встановлення бойлера та інші послуги категорії Домашній майстер.

Послуги, які вартують своєї ціни
«У мене була мрія – зробити в квартирі натяжну стелю», - розповідає львів’янка Олена. – «Я мала обмежений бюджет, тож не могла «потягнути» розцінки багатьох спеціалізованих компаній. Кинулася шукати приватних спеціалістів. Це виявилося нелегкою задачею: довелося вивчати об’яви, дзвонити «навмання» и розчаровуватися від некомпетентності так званих «спеціалістів». Наостанок вирішила скористатися Kabanchik.ua – і за 10 хвилин знайшла майстра, що встановив натяжну стелю ідеально, швидко, та ще й на третину дешевше, ніж це коштувало б у спеціалізованій фірмі».

Сотні доступних послуг
Головна перевага сервісу – можливість наймати перевірених майстрів значно дешевше, ніж середньо-ринкові ціни на послуги. Секрет такої економії – у прямих взаємовідносинах між замовниками та виконавцями: сервіс виступає лише в ролі посередника, що їх об’єднує. При цьому на сайті доступно декілька сотень послуг під замовлення: можна знайти сантехніка чи електрика в категорії Домашній майстер, а можна й найняти бухгалтера або аудитора через категорію Бізнес послуги.

Крім економії коштів, можна зекономити час на пошук виконавця. В середньому знайти перевіреного майстра можна за 5 хвилин. Ось як відбувається цей процес:

  • використовуючи сайт або мобільний додаток, замовник оформлює завдання;
  • замовник має можливість вказати власну ціну, терміни та інші умови роботи;
  • система за лічені секунди розсилає завдання зареєстрованим виконавцям;
  • виконавці знайомляться з умовами та подають заявки на виконання;
  • замовник, орієнтуючись на відгуки, портфоліо та рейтинги, робить свій вибір.

Можна замовити будь-яку допомогу
Дуже популярною на сайті є категорія Домашній майстер: жителі Львова часто замовляють на Kabanchik.ua послуги електрика для встановлення світильників, підключення бойлерів, прокладення ліній та інших задач. Також користуються попитом спеціалісти з будівництва та ремонту. В категорії Будівничі послуги можна замовити будь що: від закладення фундаменту до наклеювання шпалер.

Є доступ і до унікальних пропозицій, як то нагляд за тваринами – це дуже зручно, коли треба поїхати у відпустку чи кудись відлучитися на кілька днів. Традиційно популярною є фріланс-біржа сервісу: тут можна замовити послуги широкого загалу: від написання текстів до розробки мобільних додатків. Кожна послуга – це гарантія економії коштів, якості та безпеки замовника.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Оголошення
21.06.18
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати