• Головна
  • Укртехпром – це Ваш надійний постачальник шинної продукції
Реклама
15:21, 17 грудня 2016 р.

Укртехпром – це Ваш надійний постачальник шинної продукції

Реклама

Вже понад 20 років корпорація Укртехпром є одним з найбільших українських постачальників шинної продукції. З часу свого заснування корпорація успішно освоїла не тільки український ринок, а й оптові поставки найбільш ходових марок сільськогосподарських і вантажних шин в західні країни з високим рівнем конкуренції, в тому числі Німеччину, Францію, Польщу та Нідерланди.

Корпорація Укртехпром має власний великий парк вантажних автомобілів різної місткості та досвідчених фахівців, що дозволило побудувати дуже ефективну власну систему логістики, за допомогою якої забезпечується доставка шин від виробників до клієнтів у дуже стислі терміни.

Представництва корпорації Укртехпром (по-англ. Ukrtechprom, LLC) і регіональні склади зараз знаходяться в одинадцяти різних областях України. Це дозволяє забезпечити власним клієнтам швидкий доступ до самих різних типорозмірів шинної продукції.

Особливо варто відзначити, що корпорація Укртехпром є власником ряду власних торгових марок, в тому числі і Ukrtechprom. В рамках плідної співпраці Укртехпром з заводом Росава ще у 2009 році успішно стартував OFF-TAKE проект відповідно до системи менеджменту якості ISO 9001: 2008 зі спільного виробництва тракторних та вантажних шин найбільш затребуваних на українському ринку типорозмірів.

Шини, що випускаються таким чином, характеризуються високим рівнем якості продукції та мають досить високу конкурентноздатність завдяки дуже привабливій ціні. Зокрема, випускаються:

-          діагональні шини для БелАЗ розміру 18.00-25 моделі ВФ-76Б;

-          шини для ведучих коліс тракторів і комбайнів розміру 23.1 R26 моделі Ф-37;

-          шини ІП-184 розміром 1220 * 400-533 для вантажних автомобілів;

-          покришки моделі UTP- 14 типорозміром 21.3 R24 для тракторів і ряд інших.

Логотип корпорації та напис «UkrTechProm» чітко зображені на боковинах шин, що були вироблені в рамках цього проекту.

З огляду на складність зберігання та доставки великогабаритних шин для вантажної техніки і сільськогосподарських машин, фірма Укртехпром забезпечує якісне зберігання даних шин у спеціально обладнаних складських приміщеннях, а також їх своєчасну доставку клієнтам за допомогою спеціалізованого власного автотранспорту.

Для того, щоб швидко придбати якісні шини, досить зв'язатися з нашими менеджерами по продажах. Вони завжди готові допомогти необхідної консультацією по використанню та правильності підбору шин.

Укртехпром – це Ваш надійний постачальник будь-яких типорозмірів легкових, вантажних і сільськогосподарських шин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...