"У різдвяні свята транспорт у Львові не курсував через сильні морози, тому карати перевізників ніхто не буде", - Віктор Щир (ВІДЕО)

Скаржитись на роботу громадського транспорту на Різдвяні свята - справа марна. У Львові визнали, що перевізники незадовільно виконували свою роботу, однак виною всьому - люті морози, які скували Львів напередодні Різдвяних свят.

Так, за словами начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира, 7-9 січня у Львові не курсувало близько 50% громадського транспорту міста. Але жодної вини перевізників у тому, що львів’яни та гості міста по кілька годин чекали на маршрутку при -23 на вулиці - немає. Мовляв, техніка сама відмовлялася працювати у таку холоднечу, а деякі водії автобусів, які все ж вийшли у рейс, змушені були повернутись назад у автопарк через технічні несправності.

"Була така ситуація, що температура повітря опустилася нижче 20 градусів, і велика кількість автобусів через технічну несправність не змогла виїхати на рейси. Ситуацію погіршило й те, що деякі водії, які виїхали на маршрути, за певний час повертались назад у автопарк, бо у автобусах не витримувала паливна система, замерзала і відмовлялась працювати система відкривання дверей. Це технічні причини, які призвели до зменшення кількості автобусів на маршрутах міста. Вже 8-9 січня, коли на вулиці трохи потеплішало, ситуація із курсуванням автобусів стала значно кращою", - розповів Віктор Щир.

Водночас, в управлінні транспорту та зв’язку відмовляються називати саботажем ситуацію із міськими перевізниками, яка мала місце 7-го січня, і знову нарікають на технічні проблеми транспорту. Саме через це в управлінні транспорту не будуть карати перевізників, які змусили по кілька годин марно чекати на автобуси у різдвяні свята. 

Детальніше про ситуацію із курсуванням громадського транспорту у Львові Ви можете дізнатись у нашому відеосюжеті: 

Актуальність
( 0 оцінок )
Автор
( 0 оцінок )
Якість матеріалу
( 0 оцінок )