Де купити колеса та шини для навантажувача?

З кожним днем попит на навантажувачі стрімко зростає що черговий раз доводить їх високу оцінку при використанні. Продуктивність збільшується за рахунок мінімальних ремонтних робіт, що дає право купити якісні шини для навантажувачів.

Шини головним чином потрібні, щоб тримати удар, який передається мосту і підвісці машини від неякісного покриття та повинні забезпечувати надійне зчеплення з ним. Тому, важливо правильно вибрати і купити шини на навантажувач, щоб забезпечити маневреність при роботі на навантажувачі.Робота будь-якої складської техніки залежить від рухомих елементів: шин та коліс. Вони впливають на якість і швидкість пересування, а також на комфорт оператора під час навантажувальних або складських робіт. Крім того, від надійності і якості шин безпосередньо залежить експлуатаційний ресурс обладнання та тривалість його без ремонтного використання. Надійні шини для фронтальних і вилкових навантажувачів, а також для навантажувачів-екскаваторів та іншої складської техніки - це запорука ефективної, безперебійної та безпечної роботи вашого складу чи виробництва. Саме тому ми постаралися зібрати в одному каталозі продукцію кращих брендів.

Шини для навантажувачів у Львові можна купити дешево, але при цьому якість залишиться високою. Світові марки індустріальних шин, які призначені для будівельних машин, розробляються досвідченими майстрами своєї справи. Гума на навантажувач виготовляється з міцного матеріалу та у кілька шарів (в залежності від призначення та максимального навантаження), що відповідає європейським стандартам сертифікації та якості.

Колеса на навантажувач, ціна яких дуже залежить від конструкції цих коліс, умовно ділиться на 3 типи: пневматичні, цільнолиті, бандажні. Тут можна ознайомитись детальніше.

Пневматичні шини є дешевшими призначені для навантажувачів, що працюють на різного типу покриття та проходять велику відстань. Певні витрати потрібні на виготовлення таких шин, так як задіяна складна технологія для створення каркасу шини.

Цільнолиті (супереластик, гусматик як часто називають) використовуються в тому випадку, якщо навантажувач пересувається по відносно рівному покритті та на короткі відстані. Вони важчі за пневматичні колеса тому що не мають повітряної камери в колесі (про що сказано у їх назві — суцільнолиті). Складніша технологія виготовлення робить їх дорожчими, вимагає великих витрат. Перевагою від попередніх є те, що такі шини не бояться гострих предметів мають в 2 або 3 рази довший термін експлуатації.

Бандажні шини різновид цільнолитих, але з тонким шаром суцільного гумового покриття. Вони роблять навантажувач дуже стійким та призначені для роботи на гладких поверхнях в складах при роботі з вантажем на великих висотах, що дуже важливо.

Купуючи шини на навантажувач необхідно враховувати не тільки тип поверхні де буде працювати така спецтехніка, але і інші важливі характеристики.

Офіційний сайт компанії «Мікро-Ф» представляє каталог шин для навантажувачів від Марангоні — італійського виробника, з модельного ряду яких можна підібрати ідеальні шини для навантажувача. Ціна залежить від країни виробника, розміру та особливостей встановлення на диск конкретної моделі. Купити колеса для навантажувача у Львові можна гуртом та в роздріб за найкращою ціною від офіційного представника Марангоні в Україні, компанії “Мікро-Ф”.

В каталозі представлені якісні шини, що дозволяють зменшити механічні коливання при експлуатації навантажувача і забезпечити надійне зчеплення коліс з складським покриттям або дорожнім покриттям. При необхідності досвідчені фахівці цієї компанії допоможуть вибрати колеса для навантажувача, що враховують всі особливості роботи на вашому складі або підприємстві.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував