• Головна
  • Здобути міжнародну фінансову кваліфікацію відтепер можна у всіх регіонах України
Новини компаній
14:40, 7 грудня 2016 р.

Здобути міжнародну фінансову кваліфікацію відтепер можна у всіх регіонах України

Новини компаній

Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів (Великобританія) продовжує розбудовувати партнерство з навчальними інституціями в Україні.

Це не лише стимулюватиме вітчизняних фінансових фахівців отримати знання від лідируючої професійної організації, але й сприятиме розвитку регіонального бізнесу. Адже фінансовий та управлінський персонал отримає доступ до якісного дистанційного навчання. Експерти СІМА розробили онлайн-модулі для самостійної підготовки, що оптимізує витрати часу та коштів на навчання.

Здавати іспити можна буде в авторизованих центрах Pearson VUE в форматі комп'ютерного тестування у багатьох регіональних центрах України. Зараз такі центри діють у Києві, Івано-Франківську, Тернополі, Харкові, Львові, Дніпрі, Миколаєві, Запоріжжі.

Ліцензію 2017 року на очне навчання за  програмою «Сертифікат СІМА з управління ефективністю бізнесу» російською мовою в Україні отримали 3 нові партнерські організації  асоціації СІМА – Hock International УкраїнаАТС Україна та  Business Education Alliance. На їх базі та базі стратегічного партнера PricewaterhouseCoopers Україна  українські спеціалісти зможуть проходити навчання, будучи впевненими у моніторингу якості викладання.

Дистанційне навчання пропонує фінансова академія «Актив»: http://finacademy.net/certification/cima

Розвиваючи напрямок професійної підготовки фахівців російською мовою, CIMA запускає нову програму другого, управлінського, рівня «Диплом з управління бізнесом», яка дасть можливість подальшого професійного розвитку в рамках професійної кваліфікації CIMA фахівцям, які не володіють англійською мовою. Іспити за новою програмою вперше відбудуться у листопаді 2017 року.

Нова програма була створена після проведення ретельних науково-педагогічних досліджень, а також глибокого аналізу реалій та потреб бізнесу. Експерти СІМА з екзаменування та змістового наповнення оновили її таким чином, щоб програма була максимально актуальною та відповідала вимогам роботодавців і бізнесу в цілому. 

Здобувачі кваліфікаційних рівнів СІМА – це якісно підготовлені фахівці та бізнес-лідери, які здатні проводити глибокий аналіз, оцінювати ризики в будь-яких ситуаціях, приймати вірні рішення для розвитку бізнесу та кар’єри. Яскравим прикладом такого випускника СІМА є Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

«Як ви знаєте я Посол Британії в Україні. Що ви, ймовірно, не знаєте – я бухгалтер. Працюючи в бізнесі та виконуючи функції дипломата, знання, отримані протягом навчання за програмами СІМА, дозволяли мені виконувати свою роботу максимально професійно», – наголосила в своєму виступі під час запуску програми Джудіт Гоф, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні.

«Нова програма дає можливість піднятись на вищий управлінський рівень повної кваліфікації СІМА, що наближає до повного членства. Диплом СІМА «Управління ефективністю бізнесу» еквівалентний Диплому CIMA Advanced Diploma in Management Accounting». –  підсумував запуск нової програми СІМА Директор по Росії, СНД Вадим Боженік.

Наявність Диплому «Управління ефективністю бізнесу» дозволить спеціалістам здійснити перехід на навчання за програмою професійної кваліфікації вже з третього, Стратегічного, рівня.

Візуалізація 2 СІМА

Візуалізація 2 СІМА

 _______________________________________________________________________________

CIMA, The Chartered Institute of Management Accountants (Міжнародна асоціація фахівців в галузі управлінського обліку) заснована в 1919 році. Є провідною й найбільшою в світі професійною асоціацією фахівців з управлінського обліку. Налічує 227000 членів і студентів, які працюють у 179 країнах. Члени і студенти CIMA працюють на промислових і торговельних підприємствах, у державних установах і некомерційних організаціях.

CIMA тісно співпрацює з роботодавцями, проводить передові дослідження, постійно вдосконалює свій навчальний план, оновлює вимоги до фахівців з кваліфікацією CIMA і забезпечує їхнє подальше професійне зростання для того, щоб статус випускника CIMA і в майбутньому залишався найкращою рекомендацією для роботодавців, які шукають фінансово грамотних лідерів бізнесу.

Професіоналізм та етика лежать в основі діяльності CIMA, тому члени і студенти Інституту відповідають високим моральним і кваліфікаційним вимогам, мають стратегічне бачення розвитку бізнесу.

CIMA спільно з Американським інститутом дипломованих бухгалтерів AICPA заснувала статус сертифікованого міжнародного фахівця в галузі управлінського обліку CGMA (Chartered Global Management Accountant) з метою підвищення престижу професії фахівця з управлінського обліку. Цим статусом нагороджуються найбільш талановиті та цілеспрямовані фахівці з управлінського обліку, що володіють знаннями і здібностями для інтенсивного розвитку бізнесу.

Докладніше на www.cimaglobal.com і в Twitter www.twitter.com/CIMA_News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...