У Львові "Ігроленд" відсвяткував 11-річчя

12 листопада у Львові був особливий день, адже мережа сімейно-розважальних комплексів "Ігроленд" зібрала батьків та дітей і гучно та яскраво відсвяткувала своє 11-річчя. Львів'яни, як ніхто, шанують сімейні цінності і традиції, і проводити час з рідними і близькими - це невід'ємна частина їхнього життя. Тому "Ігроленд" у Львові влаштований таким чином, щоб абсолютно всім членам сім'ї було цікаво проводити тут час.

З ранку і до пізнього вечора у Львові усміхнені співробітники "Ігроленд" на вході в комплекс пригощали всіх маленьких відвідувачів смачним печивом від партнера "Yarych". Після веселого частування "Ігроленд" провів різні майстер-класи для діток, ну, а потім почалася головна ігрова програма під назвою "Екскурсія в Ігроленд", яка тривала весь день. 

Звісно, День народження без ласощів не буває, тому  з обіду "Ігроленд" роздавав всім гостям іменні кекси з логотипами комплексу, та так, що всі наситилися солодкими ендорфінами і продовжили святкування в компанії майстрів по зачісках "Black Currat" і аквагриму, в тому числі і від умілих майстрів "Ігроленд".

Родзинкою свята стала весела і чарівна Влада Христенко - учасниця шоу "Майстер-Шеф. Діти ", яка провела майстер-клас з виготовлення різних смаколиків. Весь день комплекс наповнювався веселою і позитивною атмосферою завдяки дивовижній команді "Ігроленд".

"Ігроленд" дякує всім, хто відсвяткував День народження разом, і обіцяє нові, не менш цікаві і активні зустрічі в найближчому майбутньому.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував