Візит міжнародної фінансової компанії СС Лоун до дитячого будинку в місті Біла Церква надовго запам'ятався вихованцям закладу

Такі маленькі, але вже такі дорослі, вони пережили труднощі, але не розучилися посміхатися. Мова йде про 50 маленьких вихованців дитячого будинку в місті Біла Церква. Найменшому малюку всього лише пару тижнів, найстаршому - 7 років. У будинку проживають в основному діти-сироти та діти-інваліди, які потребують особливого догляду, лікування і спеціальних розвиваючих програм.

Виховательки притулку стали справжніми мамами для своїх малюків, вони оточують їх теплом і увагою, наскільки це можливо, але на жаль, вони не можуть забезпечити всіх вихованців матеріально. Однієї любові та опіки недостатньо, оскільки фінансування дитячого будинку є невід’ємною складовою для розвитку дітей. Коштів катастрофічно не вистачає на необхідне, не кажучи вже про іграшки та розваги. Малюки позбавлені простих радощів, з яких складається дитинство.

Колектив компанії СС Лоун не захотів залишатись осторонь і вирішив відвідати малюків. З подарунками, аніматорами і яскравим святом завітали до діток наші співробітники. Як цінують вихованці дитячих будинків такі моменти, як щиро посміхаються і обіймають своїх гостей, як найближчих і рідних людей. Вони вміють радіти спілкуванню, звичайній цукерці так, нібито це найцінніше в їхньому житті.

Заряджені позитивними емоціями і теплим прийомом співробітники компанії СС Лоун вирішили не зупинятися на досягнутому. У планах ще багато благодійних акцій та зустрічей. Працівників фінансової організації здивував той факт, що дітки, у багатьох з яких недоліки і серйозні захворювання, настільки талановиті. Вони співали, танцювали і розповідали віршики, як справжні артисти.

На сайті компанії можна знайти багато цікавої інформації про благодійні акції, а також безпосередньо про особливості професійної діяльності компанії. Організація працює в сфері онлайн кредитування - досить зручного і швидкого сервісу оплати кредитування. Зареєструвавшись на сайті компанії і залишивши заявку на отримання бажаної суми до 10 000 грн., необхідно почекати 10 хвилин, і співробітники компанії проінформують про рішення по кредиту. Якщо результат позитивний, то грошові кошти переводяться на банківську карту клієнта. Компанія здійснює свою діяльність по всій території України.

Не бійтеся допомагати тим, хто цього потребує, адже робити добрі справи приємно і корисно, а головне – дуже просто.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував