Львівський ВК «Барком» вкотре довів свою непереможність

Львівський ВК «Барком» переміг у фінальній частині Чемпіонату України серед чоловічих команд першої ліги сезону 2011-2012 року з волейболу, повідомили в пре-службі волейбольного клубу.

Із Луганська, де тривала друга частина фіналу Чемпіонату України з волейболу, львівська команда повернулася із 6 очками, кубком переможця та медалями.

Із результатом 3:0 «Барком» обіграв команду «Зубр» м.Попасна (Луганська обл.). 3:0 - рахунок ще однієї гри «Баркому» та «Новатора» з м.Хмельницького. І лише «Хімпрому-УНІВЕР-2» м. Суми львівський «Барком» поступився із рахунком 1:3.

Оскільки за результатами першої частини фіналу Чемпіонату, який тривав у Львові впродовж 19-21 квітня, «Барком» виборов три перемоги, набравши 9 очок, із загальним рахунком у 15 очок львівська команда стала переможцем Чемпіонату України серед чоловічих команд першої ліги сезону 2011-2012 р. з волейболу. А це означає, що львівська ВК «Барком» потрапляє до Вищої волейбольної Ліги України. Як наголосив головний тренер клубу Михайло Хома, це вперше за два десятиліття львівська ВК здобула перемогу у першості України з волейболу та автоматично потрапила у Вищу Лігу.