В Україні створили унікальну платформу для спілкування з сусідами

Київські розробники запустили безкоштовну платформу «Жителі» (https://zyteli.com),яка дозволяє сусідам спілкуватися, об'єднуватися і швидко вирішувати комунальні питання.

Мета розробників – допомогти небайдужим українцям об'єднатися і створити комфортні умови життя в кожному будинку і місті, а отже – у всій країні. 


Один з розробників Сергій вважає, що починати жити по-європейськи можна і потрібно вже сьогодні: «Ідея проекту виникла 2 роки тому, коли я переїхав з доглянутого будинку з ОСББ в будинок з брудним під'їздом і засміченою територією. З’явилося  питання: як зібрати та організувати вічно зайнятих сусідів, щоб змінити ситуацію. Ми подумали, що найкраще з цим впорається спеціальний онлайн-майданчик – адже вийти в Інтернет можна всюди. Так будь-яке питання – від проведення суботника до вибору провайдера можна обговорити дуже швидко, не виходячи з квартири, офісу або взагалі перебуваючи в іншому місті. Ніколи ще взаємодіяти з сусідами не було так легко! Разом з однодумцями змінити ситуацію більш ніж реально». 

В Україні створили унікальну платформу для спілкування з сусідами, фото-1

Користуватися платформою «Жителі» дуже просто: витративши всього 2 хвилини на реєстрацію, людина отримує доступ до товариства мешканців власного будинку, де відразу бачить всіх зареєстрованих cусідів. У спільноті можна познайомитися з сусідами, обговорити актуальні питання, провести збори, вирішити комунальні проблеми і при бажанні знайти лідерів для створення ОСББ.

Можливості сервісу дозволяють контролювати комунальні тарифи і стежити за тим, щоб сплачені податки дійсно йшли на благоустрій будинків і вулиць.

В Україні створили унікальну платформу для спілкування з сусідами, фото-2

Нова платформа викликала великий інтерес у українців: зараз на сайті зареєстровано понад 22 000 користувачів, підключено більше 7 000 будинків. Кожен день користувачі платформи створюють понад 200 нових обговорень. Зараз найактивнішим містом є Київ, але реєстрація доступна для всіх будинків та розробники мають надію що саме Львів стане центром змін на краще.

Проявляй ініціативу! Зроби життя в своєму будинку кращим!

Почни сьогодні! – https://zyteli.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі