Реклама
14:30, 27 червня 2016 р.

Взуття оптом на ринку 7км

Реклама

В епоху розвинених сучасних технологій і швидкісного інтернет, в сфері обслуговування і оптово-роздрібної торгівлі, все ще значне місце займає ринкова торгівля.
Один з найбільш відомих і популярних ринків в Україні та ближньому зарубіжжі - ринок 7 км.
Офіційне (юридична) назва підприємства: ТОВ «Промтоварний ринок». Заснований ринок 7й км в 1989 році підприємцями, які до цього торгували біля Старокінного ринку. Після заборони на торгівлю в межах міста Одеси, підприємці шукали нове місце для торгівлі і «осіли» в 7км від Одеси в занедбаному полі і стали торгувати на ньому дефіцитними тоді товарами. У той час ринок називався «Толчок» і купити на ньому можна було все, що завгодно починаючи від фірмових джинс, які моряки привозили з-за кордону, до товарів широкого вжитку. Неофіційну назву «7 км» ринок отримав через своє розташування (7й км Овідіопольської дороги).

ТОВ «Промтоварний ринок», на сьогоднішній день - один з оптово-роздрібних ринків України (найбільший в Європі). На території ринку 7км функціонує близько 15 000 об'єктів інфраструктури: торгово-складські приміщення (склади, контейнери, магазини, павільйони) і сервіс (кафе, автостоянки та ін.). На ринку 7й км працюють близько 60 000 чоловік, з яких 10 000-підприємці. Щодня ринок відвідують до 250 000 відвідувачів серед яких одесити, жителі всіх регіонів України, а так само приїжджі з ближнього зарубіжжя. Підприємство «Промтоварний ринок» - один з найбільших українських платників податків в галузі: сплачується близько 120 млн. гр. податків щорічно, в першому півріччі 2016 року в бюджет сплачено близько 50 млн. гр. - і це тільки виплатило підприємство Промтоварний ринок, податки платять і самі підприємці, що працюють на 7 км.

Серед безлічі товарів, що продаються на ринку 7км, особливу групу займає взуття та шкіргалантерея. Серед розмаїття взуття різних виробників, стилів і цінових категорій, виділяється взуття компанії Elmira / Rima. Свою неофіційну назву компанія, яка працює на ринку України з початку 90-х років, отримала завдяки торговим маркам взуття, які продає: Ельміра, Ріма, а також Вівіен, Еліс. З початку свого «трудового шляху», компанія має своє представництво (склад) на ринку 7км. Своїм численним клієнтам з України та близького зарубіжжя Elmira / Rima кожного сезону пропонує широкий асортимент модного жіночого взуття хорошої якості. Недороге жіноче взуття представлене ​​як повсякденним взуттям «комфорт», так і модельним вечірнім взуттям. Ще до недавно взуття Elmira / Rima вироблялось в Китаї з якісних штучних матеріалів (кожзам), а з недавніх пір асортимент взуття поповнився взуттям з натуральної шкіри, виробленої в Туреччині і Україні. Незалежно від матеріалів і країни виробництва, компанія рада запропонувати своїм клієнтам - роздрібним торговцям взуттям тільки якісне, модне взуття з гарантією якості. Компанія Elmira / Rima має представництво в інтернет: кожен бажаючий може купити взуття Elmira / Rima оптом в інтернет-магазині www. ОбувьОптом.укр за ціною виробника.

Взуття оптом на ринку 7км, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...