Forum One Ukraine з Р. Кіосакі та Б. Шефер - подія, яку Ви не захочете пропустити!

15 жовтня 2016 року компанія Olerom проводить в Україні найбільший в Центральній і Східній Європі бізнес-форум Forum One Ukraine.

На ньому збереться більше 3 500 власників великих компаній, топ-менеджерів, підприємців та інвесторів. На заході виступлять визнані фінансові генії сучасності на чолі з Робертом Кіосакі та Бодо Шефер. Це люди, які надихнули і продовжують надихати багатьох успішних підприємців. У всіх на слуху їх книги-бестселери «Багатий тато, бідний тато», «Шлях до фінансової свободи» і «Другий шанс». Не злічити кількості людей, які починали свої перші кроки в бізнесі, використовуючи рецепти і рекомендації книг цих авторів.

Ще один спікер форуму Том Уілрайта не так добре відомий широкому загалу, але у вузьких експертних колах у нього відмінна репутація професіонала з питань податків і їх оптимізації. Всі ці спікери поділяться фінансовими кейсами з особистої практики, і розкажуть про світові тенденції і перспективи розвитку фінансового ринку.

Компанія Olerom, на чолі з Ольгою Редзюк, відома тим, що за останні 2 роки привезла до України багатьох іменитих спікерів. У компанії багатий досвід проведення глобальних і дуже значущих подій для бізнес-простору України.

Почнемо з того, що важливість проведення Forum One Ukraine у квітні 2015-му важко переоцінити - подію можна вважати революцією для ринку бізнес-івентів України. Це був найбільший бізнес-форум в Центральній і Східній Європі, за участю провідних світових бізнес-лідерів і стратегів, таких як Річард Бренсон, Габор Джордж Берт, Фредрік Харен, Джон Вон Ейкен, Євген Чичваркін, Бен Сандерс. І це далеко неповний список відомих персон зі світу бізнесу, які брали участь.

Чим же збирається дивувати нас організатор-компанія Olerom на другому Forum One Ukraine?

Восени, вперше в Україні виступить Роберт Койосакі, а також Бодо Шефер і Том Уілрайта. Спікери поділяться з українцями своїми секретами і працюючими стратегіями, які вже допомогли досягти успіху і фінансової свободи мільйонам людей.

Вони розкажуть про те:

  •  Як грамотно і максимально ефективно використовувати свої ресурси в нестабільному бізнес середовищі;
  •  Як швидко і грамотно проводити аналіз зовнішніх факторів, які ведуть Вас до процвітання;
  •  Як зберегти внутрішній стрижень і мотивацію в найскладніших ситуаціях;
  •  Як змінити і адаптувати мислення так, щоб бачити нові можливості і перспективи.

Більш детальна інформація про Форум, його програму та спікерів за посиланням: http://forumone.olerom.com/
Запрошуємо Вас відвідати FORUM ONE UKRAINE і стати частиною бізнес-події №1 цього року!

Kiosaki (1) Forum One Ukraine з Р. Кіосакі та Б. Шефер - подія, яку Ви не захочете пропустити!, фото-2 Forum One Ukraine з Р. Кіосакі та Б. Шефер - подія, яку Ви не захочете пропустити!, фото-3
Forum One Ukraine з Р. Кіосакі та Б. Шефер - подія, яку Ви не захочете пропустити!, фото-4 Forum One Ukraine з Р. Кіосакі та Б. Шефер - подія, яку Ви не захочете пропустити!, фото-5
Forum One Ukraine з Р. Кіосакі та Б. Шефер - подія, яку Ви не захочете пропустити!, фото-6 Forum One Ukraine з Р. Кіосакі та Б. Шефер - подія, яку Ви не захочете пропустити!, фото-7 Forum One Ukraine з Р. Кіосакі та Б. Шефер - подія, яку Ви не захочете пропустити!, фото-8
Forum One Ukraine з Р. Кіосакі та Б. Шефер - подія, яку Ви не захочете пропустити!, фото-9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі