На OBYAVA.ua можна безкоштовно оновлювати оголошення кожні 5 днів

Багатьом знайома ситуація, коли після розміщення оголошення, воно має перегляди, відгуки, а вже через декілька днів - тиша. Ні повідомлень, ні дзвінків. А все тому, що з кожним днем, ваше оголошення опускається все нижче і нижче під «тиском» нових оголошень інших користувачів. І тому потенційні покупці його просто не бачать. На які тільки хитрощі не доводиться йти, щоб вирішити цю проблему. Хтось видаляє своє оголошення і розміщує через декілька днів нове, з тією ж пропозицією. Хтось взагалі реєструє інший аккаунт від іншого імені і розміщує з нього.

Але всі ці варіанти незручні і забирають багато часу. Набагато простіше скористатися функцією «Оновити оголошення», однак вона зустрічається далеко не на всіх дошках. Наприклад, на найпопулярнішій в Україні дошці оголошень OLX, недавно ця функція стала платною, незважаючи на обурення багатьох користувачів. Але не варто панікувати – ви можете розміщувати свої оголошення на OBYAVA.ua!

Як можна безкоштовно оновити оголошення

На OBYAVA.ua будь-який користувач може безкоштовно оновлювати свої оголошення кожні 5 днів. Оновлювати можна як відразу всі активні оголошення, так і вибірково.

На OBYAVA.ua можна безкоштовно оновлювати оголошення кожні 5 днів, фото-1

Щоб оновити всі оголошення, досить скористатися спеціальною кнопкою, вона розташована над вашими активними оголошеннями. Якщо ж ви хочете зробити вибіркове оновлення, позначте потрібні оголошення за допомогою чекбоксів.

А якщо вам недостатньо одного оновлення в 5 днів, ви можете скористатись послугою «Вгору списку» лише за 5 грн і оновлювати оголошення в будь-який час коли забажаєте. 

Головні переваги оновлення оголошень на OBYAVA.ua

Можливість оновлювати свої оголошення на OBYAVA.ua дає користувачам безліч переваг:
• ваш товар побачить на 37% користувачів більше ніж зазвичай;
• право оновлення оголошення раз в 5 днів;
• відсутність плати за оновлення;
• зручний і зрозумілий інтерфейс;
• можливість додатково просувати свої оголошення без витрат.

Безкоштовна функція «Оновити оголошення» на OBYAVA.ua дає кожному користувачеві впевненість, що його оголошення будуть побачені покупцями без додаткових оплат і з мінімальними витратами часу.

На OBYAVA.ua можна безкоштовно оновлювати оголошення кожні 5 днів, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі