Легкі кріплення

Кріплення куль, в яких замість повітря гелій для куль, можна проводити таким же чином, як і кріплення повітряних кульок наповнених повітрям. Одним аспектом, на який слід звернути увагу, коли  ви плануєте купити гелієві кульки у льовові - це вага самих кріплень. Якщо, незважаючи на кріплення, повітряні кулі з гелієм мають парити, вага кріплення повинна бути невеликою.

Вантажі

Ефектним кріпленням повітряних куль з гелієм, є застосування декоративного грузила. На ринку є вантажі для куль, які підходять для будь-якого випадку. Ви можете вибрати колір і візерунок, який найкращим чином буде відповідати повітряній кулі з гелієм - її кольору, форми чи випадку. Популярні теми: серця, кристали, весільні голубки. У вас є можливість такого підбору вантажу і кількості куль, щоб отримати ефект плаваючої повітряної кулі, або прив'язки, наприклад, у обраному місці на столі. Так як ви ставите  на стіл вази з квітами, ви можете покласти на стіл композиції з плаваючих різнобарвних кульок.

Стрічки і розтяжки

Повітряні кулі з гелієм можна кріпити додав чарівності стрічками. Для посилення ефекту, ви вільний кінець стрічки залиште довгим,  і дозволити йому бовтатися по спіралі, як серпантин, що буде додатковою прикрасою. Також ви збільшите таким чином, візуально вашу прикрасу.