«Підводні камені» на шляху доставки вантажів морем із США

Товари у закордонних інтернет-магазинах можна купити в рази дешевше, ніж пропонують вітчизняні продавці. Головне запитання: як отримати покупку неушкодженою і не переплатити за доставку. Міжнародний перевізник Ukraine-express розкаже, як правильно обрати вид транспорту

Із чого формується ціна доставки?

Вартість пересилки товару з США в Україну більше залежить від ваги, ніж від пункту призначення. В ціну доставки входить незмінна сума:

  • для західних областей України — 10 $,
  • для решти території — 15 $.

Ці тарифи діють для морського і авіатранспорту.

Скільки коштуватиме доставка, можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора на сайті
http://ukraine-express.com/. Потрібно вказати тип транспорту, вагу посилки та місцезнаходження адресата.

Спосіб доставки: корабель чи літак?

Бажаєте отримати замовлення літаком? Насамперед, дізнайтеся, які обмеження висуває авіакомпанія до типу вантажу. Гази, горючі, спиртовмісні речовини доведеться відправляти тільки морем. Навіть нешкідливі на перший погляд лак для волосся чи нігтів, парфуми перевозити літаком не можна. Тому перш ніж замовляти товар на іноземному сайті, варто уточнити у перевізника можливий варіант доставки.

Ukraine-express категорично не рекомендує перевозити морем вироби з крихких матеріалів (скла, порцеляни тощо). Посуд, вази, люстри не страхуються, при пошкодженні їх вартість не відшкодовується. Навіть міцна упаковка не завжди захищає скляні або фарфорові вироби під час інтенсивних вантажно-розвантажувальних робіт у порту. Щоб крихкий товар залишився неушкодженим, варто замовити додаткову упаковку і доставку літаком.

Перевага морського транспорту — нижча ціна, щонайменше вдвічі.
Міжнародні морські перевезення — найдешевший спосіб переміщення вантажів між континентами. Морський транспорт ідеально підходить для перевезення габаритних предметів (меблів, великої побутової техніки тощо).

Термін доставки морем може коливатися від 4 до 6-8 тижнів. Літаком посилку доставлять протягом 2-3 тижнів. Назвати точну дату доставки неможливо через імовірні затримки на митниці. Це важливо врахувати, якщо товар потрібен до певної дати.

Важливі нюанси відправлення посилок із США до України

Інтернет-магазини і продавці, які реалізують товар на онлайн-аукціонах, доставляють його тільки в межах Сполучених Штатів. Тому необхідно мати реальну поштову адресу в США, куди продавець відправить придбаний товар. Таким пунктом призначення виступають склади перевізника Ukraine-express. Він приймає посилки і пересилає їх в Україну.

Внутрішні американські служби доставляють товари за власними графіками. Одні роблять це у визначений час протягом робочого дня, інші вибудовують логістику, зважаючи на обсягів замовлень.

Святкові дні у США та Україні різняться. Коли замовляєте товар, поцікавтесь у продавця, коли саме його відправлять.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)