Матч "Шахтар" - "Динамо": текстова трансляція на 032.ua (ФОТО)

Сьогодні, 1 травня, на "Арені Львів" відбудеться всеукраїнське фіутбольне касіко між донецьким "Шахтарем" та столичним "Динамо". Початок зустрічі о 19:30.

032.ua проведе текстову трансляціюю поєдинку.

Стартові склади команд:

"Шахтар" (Донецьк): 32. А.Каніболоцький. 14. В.Кобін. 18. І.Ордець. 38.С.Кривцов. 13. В.Шевчук. 6. Т.Степаненко. 17. М.Мальшев.74. В.Коваленко. 7.Нем. 10. Бернард. 22. Едуардо.

"Динамо" (Київ): 1. О.Шовковський. 2. Д.Сілва. 4. М.Велозо. 5. Антунеш. 10. А.Ярмоленко. 11. Мараес. 17. С.Рибалка. 19. Д.Гармаш. 20.О.Гусєв. 24. Д.Віда. 34. Є.Хачеріді.

Ну що ж, команди вже готові до битви на "Арені Львів" і головний рефері сьогоднішнього поєдинку готовий дати стартовий свисток!

Матч розпочато!!

1.хв. - вболівальники "Шахтаря" вже запалили фаєри на стадіоні. Поле потроху огортає димом, а арбітр зупиняє матч.

6.хв. - димова зависа розсіялася і гру можна продовжувати.

8.хв. - м'яч почергово тримають то "гірники", то динамівці, однак до гострих моментів наразі справа не дійшла.

9.хв. - досить непоганий штрафний удар заробляють "гірники".

10.хв - Кобін виконував навіс у карний майданчик "Динамо", однак його партнерам забракло точності.

16.хв - могли відкривати рахунок динамівці, однак захисники "Шатаря" завадили замкнути Мораесу простріл від Гусєва.

Загалом, як передбачалося на передодні, гравці обох команд виглядають не надто вмотивованими у цьому поєдинку. Що й логічно: кияни, як і "гріники", свої завдання у чемпіонаті виконали.

30. хв. - непоганий удар Велозо, однак м'яч пролітає вище воріт.

31.хв. - черговий кутовий поблизу ворід "Динамо" закінчується для "гірників" нічим.

33.хв. - гооооол! Підопічні Мірчі Луческу зусиллями Едуардо відкривають рахунок у матчі!

Вболівальники "Шахтаря" на радощах ше раз запалили вогні на стадіоні. Арбітр знову зупиняє гру.

40.хв. - жовту картку у складі киян отримав Денис Гармаш. І одразу ж на полі виникає маленька сутичка між командами, аоднак арбітри швидко заспокоюють гравців.

42.хв. - ще один "гірчичник" для киян. Цього разу для Андрія Ярмоленка.

45.хв. - кияни продовжують збирати "гірчичники". Відзначився Хачеріді.

45.хв. - Удар Степаненка прямо у руки Шовковському.

45.хв.- арбітр компенсував 6 хвилин до першого тайму.

Розпочався другий тайм.

46.хв. - подвійна заміна від Сергія Реброва. Замість Гармаша виходить Буяльський, а замість Гусєва гратиме Гонсалес.

54.хв. - "гірники" могли забивати другий м'яч у ворота "Динамо". Гостям відверто пощастило, що ні Кобін, ні Нем не змогли результативно завершити атаку своєї команди.

57.хв. - Гонсалес увірвася у карний майданчик суперника, однак його удар заблокували захисники "Шахтаря".

59.хв. - штрафний удар для киян, однак нічого небезпечного столичні футболісти створити так і не змогли.

59.хв. - перша жовта картка у складі "Шахтаря". На "гірчичнику" Ордець.

Жодної аткивності з боку киян. А минула вже година матчу проти принципового суперника. Напевно, дістанеться на горіхи Сергію Реброву від власних фанатів.

64.хв. - Нем впав у карному майданчику киян, однак суддя проігнорував його падіння.

70.хв. - штрафний удар у виконанні "Динамо". М'яч прилітає точно до рук П'ятова.

72.хв - гооооооол! "Гірники" подвоюють рахунок. Гол забив Велінгтон Нем.

78.хв. - гоооол! Шахтар повторно громить Динамо. Третій гол у матчізабиває Едуарду і на полі починаєтться бійка!

80. хв. - червону картку у складі Динамо отримує Ярмоленко, а у Шахтаря - Степаненко. Навіть важко зрозуміти,хто винен і хто затіяв сутичку...арбітр призупинив поєдинок.

83.хв. - гру відновлено Гонсалес із вигідної позиції пробиває у руки Каніболоцькому.

90.хв - Буяльський міг забивати, але...не забив.

90.хв - арбітр компенсував 3 хвилини до основного часу.

90+3.хв - матч завершено! "Шахтар" вдруге громить "Динамо" цього сезону, і вдруге з однаковим рахунком - 3:0. Реброву є про що задуматись, а "Шахтар" може спокійно готуватись до матчу-відпповіді проти "Севільї".