Маркетингова література: «Розетка» презентувала нову колекцію

Інтернет-гіпермаркет «Розетка» презентував покупцям нову продукцію — класичні та сучасні книги про маркетинг, який став невід'ємною частиною бізнесу сучасності. Всю літературу, що доступна на сайті магазину, можна придбати із доставкою до Львова.

Популярність літератури з маркетингу зростає неспроста. Грамотність в цій сфері допоможе в роботі представникам різних професій. В першу чергу тих, які пов'язані з поширенням товарів або послуг.

Бестселером можна вважати «Основи маркетингу» Філіпа Котлера. Книга видається вже 30 років і справедливо вважається однією з кращих навчальних книг з цієї дисципліни.

У маркетингу важливими є стратегія, планування, дослідження та аналіз. Їм присвячено багато літератури. Кім У. Чан і Рене Моборн створили «Стратегію Блакитного Океану». У ній описані принципи створення нових ринкових ніш, вільних від конкуренції.

20160219-fygi-61kb

Питанням планування, аналізу, а також управління присвятили свої праці Березін І.С., Данько Т.П., Ліпсиц І.В. Відомі також книжки Ігоря Манна, одного із засновників видавництва МІФ.

Література з маркетингу присвячена психології, статистиці споживання, брендінгу та позиціонуванню. Кілька книг про це написав Мартін Ліндстром. Дуже популярною стала «Позиціонування. Битва за уми», яку написали Джек Траут і Ел Райс. Прикладом може бути і найвідоміша «Психологія впливу» Роберта Чалдіні.

Книга Олексія Іванова «Реклама. Гра на емоціях» розповідає про те, як створити ефективну рекламу, обігруючи основні «емоційні клавіші» людей. Варта уваги і актуальна останні 30 років книга Девіда Огілві «Огілві про рекламу».

20160219-rvho-53kb

У маркетингу існує чимало цікавих методик на кшталт малобюджетного маркетингу. З подачі американця Джея Конрада Левінсона такий маркетинг назвали партизанським. Видана в 1984 році книжка називається «Партизанський маркетинг. Прості способи отримання великих прибутків при малих витратах».

Малому або навіть середньому бізнесу партизанські прийоми будуть вельми корисними.

Часом ними не нехтують і великі компанії. Тому зараз можна відшукати чимало нових книг для бізнесу.

Велику кількість творів з даної тематики пропонує вивчити інтернет-магазин «Розетка». У магазині також представлено безліч книжок, що відносяться до інших розділів бізнес-літератури. Знайти серед них необхідну може допомогти система фільтрів.

Повна версія огляду — на B2Blogger.com.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі