Матч "Карпати" (Львів) - "Динамо" (Київ): текстова онлайн-трансляція

У центральному матчі 18 туру чемпіонату України у Львові зустрічаються "Карпати" та "Динамо".

Про це повідомляє сайт міста Львова 032.ua.

Для Вас ми ведемо текстову трансляцію цього поєдинку, який відбувається на стадіоні "Арена Львів".

Стартові склади команд.

"Карпати": 20. Мисак. 5. Гітченко. 8. Костевіч. 11. Чачуа. 94. Мірошніченко. 10. Карноза. 16. Худоб'як. 19. Ксьонз. 32. Пластун. 92. Кадимян. 29. Бланко-Лещук.

"Динамо": 1. Шовковський. 5. Антунеш. 6. Драговіч. 24. Віда. 34. Хачеріді. 4. Велозу. 19. Гармаш. 29. Буяльський. 20. Гусєв. 10. Ярмоленко. 91. Теодорчик.

Команди вже на полі! Гра розпочинається!

Матч
Матч

До слова, напівпорожніми трибунами зустрічає "Арена Львів" повернення "Карпат".

Матч "Карпати" (Львів) - "Динамо" (Київ): текстова онлайн-трансляція, фото-2

1.хв.- гравці київського "Динамо" розпочали з центря поля. Матч розпочато!

2.хв.-  Антунеш зірвав досить перспективну атаку "Карпат", сфоливши на Карнозі.

3.хв. - офсайд фіксують у Ярмоленка.

6.хв. - перший удар у матчі у виконанні Теодорчика  - дуже неточно.

9.хв. - Ярмоленко із дуже вигідної позиції не влучає у рамку воріт Мисака!

11.хв. - арбітр зупиняє гру через фанів "Карпат", які запалили піротехніку на трибунах.

12.хв. - гру відновлено, і в атаку одразу помчало "Динамо", але невдало.

15.хв. - ще один непоганий шанс відзначитись втрачає Теодорчик.

16.хв. - жовту картку отримує Ярмоленко.

21.хв. - небезпечна атака "Карпат". Ксьонз вимагає у арбітра поставити пенальті.

22.хв. - Шовковський помиляється під час виходу із воріт, але одразу ж виправляє свою помилку.

26.хв. - гооооол!! Забивають "Карпати", Гол забиває Чачуа!

33.хв - Буяльський та Гармаш могли зрівнювати рахунок, але "Карпати" врятував спочатку голкіпер, а потім стійка воріт.

39.хв. - нагнітають динамівці ситуацію поблизу воріт суперника, але "карпати" успішно відбиваються.

40.хв - Чачуа отримує жовту картку за порушення правил на Віді.

45+3хв - арбітр додає ще три хвилини до основного часу першого тайму.

45.хв - достатньо перспективний штрафний для "Карпат". Жовту картку у складі Динамо отримує Віда.

45.хв - Шовковський рятує свою команду після удару зі штрафного у виконанні Карпат! Кутовий!

45.хв - і ще одна небезпечна атака Карпат - цього разу після подачі кутового!!!

Завершується перший тайм поєдинку. І наразі лідирують "Карпати" - 1:0 на їхню користь!

Розпочався другий тайм нашого поєдинку!

51.хв - Мисак рятує Карпати після подачі кутового у виконанні динамівців! Головою по воротах пробивав Віда!

З початком другого тайму підопічні Реброва практично не покидають половину поля Карпат.

55.хв - гооол!! За Динамо забиває Теодорчик! 1-1!

Диктор на стадіоні знову попереджає фанатів, що використання піротехніки на стадіоні заборонено. Цього разу "вдзначились" столичні фанати.

Вболівальники гуними оплесками привітали воїнів АТО, які присутнці на нашому матчі.

63.хв - гоооол!!! Ярмоленко виводить свою  команду уперед!!

70 хв. - заміна у команді "карпати". Замість Карнози гратиме Окечукву.

78 хв. - у Динамо замість Теодорчика з'являється Бєсєдін, а у Карпат на поле виходить василь Кравець, замість Чачуа.

81 хв. - замість Ксьонза у "карпатах" виходить Кожанов.

82 хв. - Ребров знімає з гри Гармаша, замість нього гратиме Оріховський.

86 хв - замість Гусєва ускладі Динамо гратиме Яковенко.

90 хв - арбітр компенсував 4 хвилини до основного часу другого тайму.

90+4 хв - матч завершено. Динамо святкує перемогу із рахунком 1:2 у надскладному поєдинку із Карпатими.