• Матч "Шахтар" (Україна) - "Андерлехт" (Бельгія): текстова онлайн-трансляція
текстова онлайн-трансляція від 032.ua
20:00, 10 березня 2016 р.

Матч "Шахтар" (Україна) - "Андерлехт" (Бельгія): текстова онлайн-трансляція

Після успішного двобою із німецьким "Шальке", сьогодні, 10 березня, на донецький "Шахтар" чекає менш грізний, але все одно складний суперник - бельгійський "Андерлехт".

Про це повідомляє сайт міста Львова 032.ua.

Для Вас ми ведемо текстову трансляцію поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" та бельгійським "Андерлехтом", який відбувається на стадіоні "Арена Львів".

Стартові склади команд.

"Шахтар" (Україна): 30. П'ятов.33. Срна. 44. Ракицький. 31. Ісмаілі. 17. Малишев. 74. Коваленко. 11 Марлос. 22. Едуардо. 19. Ферейра.

"Андерлехт" (Бельгія): 1. Прото. 3. Дешахт. 4. Мбоджи. 14. Нейтінк. 8. Баджі. 10. Прат. 16 Дефур. 19. Ачімпонг. 7. Наар. 9. Суарес. 99. Окака.

Поєдинок розпочався!

5хв. Донеччани досить активно розпочали поєдинок, практично не випускаючи бельгійців з власної половини поля .

9 хв. Дуже небезпечна контратака гостей!! Коваленко та Срна блокують удари бельгійців у штрафній гірників!

21. хв. Гооооол!! Забивають "гірники"!! Гол на рахунку Тайсона!!

24. хв. Гоооол!! Кучер подвоює перевагу своєї команди після чудового навісу від Даріо Срни!

Бельгійці після другого пропщеного м'яча зовсім знітилися. "Шахтар" ще мінім двічі мав забивати!

Тим часом львів'яни запустили хвилю на стадіоні. Красиво так!!!

33. хв. Ісмаїлі обігруючи захисника у штрафному майданчику гостей впав, але суддя не звернув на це падіння жодної уваги.

Нарешті і гості наблизились до штрафної "гірників", але тривало це недовго.

40. хв. Едуардо втік від захисників, перекинув м'яч через голкіпера, але влучив у стійку.

Перший тайм завершено. Рахунок 2-0 на користь "Шахтаря".

Другий тайм розпочато!

45+1 хв
. Заміна у складі "гірників". Замість Тайсона виходить Бернард.

49.хв. П'ятов відбиває м'яч на кутовий після небезпечного удару у виконанні Дефура.

53.хв. Контратака донеччан завершується нічим. після неточного пасу у виконанні Бернарда. А контратака, до речі, була дуже перспективною, після того, як відібрав м'яч у суперника у центрі поля.

54.хв. Жовту картку у складі "Андерлехта" отримує Баджі.

56. хв. Голкіпер "гостей після удару Бернарда запалив "свіічку" над власним штрафним майданчиком, але Марлос не зміг точно завершити атаку своєї команду.

59.хв. П'ятов вдало грає на виході після неприємного прострілу з боку гостей.

Активніше почали грати бельгійці. Зараз "Шахтарю" важливо стримати цей натиск гостей!

63.хв. Після удару Прата Ракицький м'яч зупинив, але бельгійці вважають, що зробив він це рукою. Втім, арбітр зустрічі не повівся на натиск гостей.

68.хв. Подвійна заміна у складі "Андерлехта". Замість Суареса грає Джурічіч, а замість Прата з'являться Конте.

69.хв. Гол! Забивають бельгійці! І робить це Ачімпонг. Рахунок стає 2-1.

74.хв. Заміна. Луческу знімає Марлоса, замість нього виходить Нем.

74.хв. У складі "Андерлехта" на поле замість Баджі виходить Тілеманс.

78.хв. Гоооол!!! "Шахтар" робить рахунок 3-1!! Забиває Едуардо!!

81. хв. Дуже небезпечний штрафний зароблять "гірники".

82.хв. Штрафний пробиває Срна. Прото у красивому стрибку рятує свою команду від четвертого м'яча.

85.хв. А тепер небезпечний штрафний заробляють бельгійці!

86.хв. Забивають бельгійці, але рефері фіксу небезпечну гру проти П'ятова!!

86.хв. Заміна у складі "Шахтаря". Едуардо йде відпочивати, замість нього гратиме Дентіньйо.

90.хв. Арбітр компенсує 2 хвилини до ігрового часу другого тайму.

90+1хв. Штрафний у виконанні бельгійців. М'яч залишає поле після удару головою Окака!
Матч завершено! Шахтар перемагає із рахунком 3:1.