Код єдрпоу для ФОП

Офіційний веб-сайт Міністерства юстиції здійснює оприлюднення інформації, занесеної в державний реєстр осіб, що здійснили корупційне правопорушення. Ці відомості є у вільному доступі і ознайомитися з ними можна цілодобово, ввівши у відповідні пошукові рядки паспортні дані особи, інформація про яку потрібна. В Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення вноситься інформація стосовно тих осіб, судові рішення щодо яких набрали чинності на протязі трьох діб після набуття чинності відповідного рішення суду.

Для того, щоб отримати інформаційну довідку з Реєстру, яка  надається безоплатно по зверненню фізичної особи, або особи, уповноваженою нею,  потрібно надіслати у відповідний територіальний орган Мінюсту запит на видачу із зазначенням необхідних даних стосовно особи, інформацію про яку потрібно отримати.

Міністерством юстиції безоплатні витяги з Реєстру на протязі 7 робочих днів надаються  на письмовий запит вищих державних органів. Обласні управління юстиції також на протязі 7 робочих днів надають витяги державним органам, органам місцевого самоврядування у випадку проведення спеціальних перевірок осіб, які є претендентами на посади, пов’язані з виконанням державних функцій або функцій на рівні місцевого самоврядуванні та правоохоронним органам при проведенні ними кримінальних чи адміністративних проваджень.

До 1 січня 2013року реєстрацію прав на земельні ділянки здійснював Єдиний державний реєстр земельних ділянок, який проходив адміністрування в Держземагенстві.  З 01.01.2013р. у чинному земельному законодавстві сталися певні зміни. Реєстрацію земельної ділянки  і права власності на цю ділянку тепер здійснюють два відомства. З цієї дати почали свою роботу Держреєстр речових прав на нерухоме майно, в ньому проходять реєстрацію речові права на ділянки землі та Держземкадастр, в ньому ділянки землі виступають об’єктами права.

Код по ЄДРПОУ  є унікальним кодом юридичної особи чи його відокремлених підрозділів в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України. Кожній організації присвоєно свій код, який є унікальним, тому пошук необхідного підприємства завдяки цьому здійснюється при необхідності дуже швидко. Це восьмизначне число, яке є одним із головних реквізитів підприємства. Він міститься практично на всіх документах, які формуються підприємством. Код по ЄДРПОУ для ФОП – ідентифікаційний номер фізичної особи.

Єдиним державним реєстром підприємств і організацій (ЄДРПОУ) в автоматизованому режимі здійснюється збір, накопичення і обробка відомостей про юридичних осіб всіх форм власності і організаційно-правових норм, відокремлених підрозділів юридичних осіб в Україні та за її межами.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)