Автобусні квитки в Польщу по 10 грн – це реальність!

Можете уявити, що квиток в Польщу обійдеться вам за ціною двох поїздок у львівській маршрутці?

Український онлайн-сервіс Busfor.ua здійснює найсміливіші мрії. 15 грудня рівно о 10:00 компанія проводить безпрецедентний розпродаж – квитки зі Львова до Польщі можна буде придбати всього 10 грн! Практично задарма можна буде купити квитки у Познань, Краків та Вроцлав.

Навіть, якщо ви вже були у сусідів-поляків більше десятка разів, погодьтесь, таку можливість не можна проґавити. До того ж це прекрасний шанс відвідати країну в період зимових свят та насолодитись казковою атмосферою європейського Різдва.

Різдвяні ярмарки у Вроцлаві, Познані та Кракові

Ярмарки вже давно стали невід'ємною частиною свята, адже тут воно відчувається найбільше. На центральних площах можна відвідати найзапашніший глінтвейн та скуштувати смачнючі пряники, придбати ексклюзивні ялинкові прикраси чи взяти участь у їх створенні.

Жоден ярмарок не проходить без ґротескних карнавалів, вистав і виступів музичних колективів. Одним словом, тут завжди цікаво, весело та смачно.

В Європу транзитом через Польщу

Якщо ж сусідню країну ви вже вивчили вздовж і впоперек, то нею можна скористатись в якості «перевалочного пункту». З польських міст дуже зручно і дешево їхати далі в країни Європейського союзу. За декілька євро можна дістатись до Берліна, Брюсселя, Риму тощо.

Ви вже загорілись бажанням побувати у Польщі? Тоді не пропустіть акцію від Busfor.ua. Вона стартує о 10:00 і триватиме лише добу, а кількість акційних квитків – обмежена. Окрім квитків зі Львова, за 10 грн ви зможете придбати квитки на рейси Київ – Берлін, Київ – Варшава, Івано-Франківськ – Київ тощо.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)