Аптека "Азовфарм" по вул Городоцькій 82 пропонує кращі ціни на сезонні ліки!

Нова аптека "Азовфарм" гарантує  кращі  ціни на сезонні ліки у період простудних захворювань! Крім того, в новій  аптеці широкий асортимент лікарських препаратів і товарів медичного призначення. 

Велику увагу "Азовфарм" приділяє саме профілактиці захворювань і рішенням косметичних проблем, тому у нас величезний вибір вітамінних комплексів, фітопрепаратів, лікувальної косметики, а також дитячого харчування та гігієнічних засобів. 

топ12 (2)

Наш асортимент, якість обслуговування та соціальні ціни вже оцінили клієнти: 

Олена Міколаївна, ветеран праці: "Така гарна та чистенька аптека поруч із домом! Дівчатка-фармацевти розумнички, запропонували препарати, підказали їх недорогу заміну і проконсультували. Ціни дійсно, найнижчі в окрузі, а нам, пенсіонерам, це важливо". 

Ірина Богданівна, молода мама: " Купували дитяче харчування, підгузники, косметику - тут дійсно великий вибір та добрі ціни.  Якість обслуговування у них на високому рівні". 

Сергій Олександрович, пенсіонер: "Отримав на відкритті бонусну картку  і сьогодні вже витратив перші бонуси при купівлі крапель та таблеток від застуди. Приємно не тільки отримувати бонуси, а і витрачати їх ". 

Аптечна мережа «Азовфарм» постійно працює над новими проектами, які допомагають клієнтам  бути здоровими і економити сімейний бюджет. Адже головний пріоритет в роботі мережі "Азовфарм" - це професійне обслуговування і максимальне задоволення покупця в придбанні медичних товарів за доступними цінами. 

Приходьте за здоров'ям: вул.Городоцька. 82, телефон для довідок:  067-620-77-50.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)