У Львові таки впроваджують «сухий» закон: купити алкоголь стане ще важче

«Алкогольна» війна між міською радою Львова, депутатським корпусом та підприємцями завершилась ще жорсткішими обмеженнями в сфері продажу алкогольної продукції у місті.

Депутати міськради ухвалили рішення відповідно до якого купити алкоголь львів’яни зможуть лише з 12:00 до 20:00 (до цього було з 10:00 до 22:00). Окрім того, заборонено буде продавати алкогольну продукція під час проведення масових заходів, які фінансуються з міського бюджету; під час релігійних свят; заборонили торгівлю на виносних столиках, які не мають прив’язки до кафе та ресторанів.

Також відтепер дозволи на торгівлю алкоголем як для великих магазинів, так і для МАФів видаватимуть депутати міської ради, а не департамент економічної політики міськради.

Нагадаємо, міська рада сьогодні на сесії міськради розглядала питання щодо заборони продажу алкоголю у кіосках. Проте депутати міської ради висунули свій варіант ухвали, за який в кінцевому результаті проголосувало 62 міські обранці. Варіант ухвали команди мера Львова проігнорували – за неї проголосувало лише 18 депутатів.

Актуальність
( 0 оцінок )
Автор
( 0 оцінок )
Якість матеріалу
( 0 оцінок )