Встановіть розширення «Новини Львова - 032.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

У Львові таки впроваджують «сухий» закон: купити алкоголь стане ще важче

У Львові таки впроваджують «сухий» закон: купити алкоголь стане ще важче
14:5315.12.20116

«Алкогольна» війна між міською радою Львова, депутатським корпусом та підприємцями завершилась ще жорсткішими обмеженнями в сфері продажу алкогольної продукції у місті.

Депутати міськради ухвалили рішення відповідно до якого купити алкоголь львів’яни зможуть лише з 12:00 до 20:00 (до цього було з 10:00 до 22:00). Окрім того, заборонено буде продавати алкогольну продукція під час проведення масових заходів, які фінансуються з міського бюджету; під час релігійних свят; заборонили торгівлю на виносних столиках, які не мають прив’язки до кафе та ресторанів.

Також відтепер дозволи на торгівлю алкоголем як для великих магазинів, так і для МАФів видаватимуть депутати міської ради, а не департамент економічної політики міськради.

Нагадаємо, міська рада сьогодні на сесії міськради розглядала питання щодо заборони продажу алкоголю у кіосках. Проте депутати міської ради висунули свій варіант ухвали, за який в кінцевому результаті проголосувало 62 міські обранці. Варіант ухвали команди мера Львова проігнорували – за неї проголосувало лише 18 депутатів.

www.032.ua

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Наш додаток для iOS та Android

Коментарі
Скасувати
Додаючи коментар, я приймаю і несу відповідальність за виконання Правил cайту

Останні новини

Ще новини...