Встановіть розширення «Новини Львова - 032.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

За кредитами - в КредитМаркет

За кредитами - в КредитМаркет

Кредит під заставу авто в КредитМаркет - вигідно і зручно. Якщо Ви плануєте великі покупки або витрати на ремонт, будівництво, купівлю нової техніки або відпустку, а грошей недостатньо - не впадайте у відчай. Адже у Вас є автомобіль! Ми можемо запропонувати Вам кредит готівкою під заставу Вашого авто на суму до 200 000 гривень на будь-які цілі. Термін кредиту до 4 років.

Саме Ваша машина, надана в заставу, допоможе отримати максимальну суму. Це можливо завдяки програмі «Кредит під заставу авто від КредитМаркет».

Все що необхідно для надання кредиту готівкою - це Ваш автомобіль і мінімальний пакет документів: паспорт громадянина України, ІПН, довідка про доходи з місця роботи, технічний паспорт на автомобіль, страховий поліс ЦВ на автомобіль. Приємний момент - КАСКО не потрібно, що значно знизить Ваші витрати на кредит. Важливо, щоб машина не була заставою за іншими кредитними зобов'язаннями.

Ви отримаєте кредит готівкою під заставу Вашого автомобіля на прозорих умовах, без будь-яких прихованих комісій та платежів. Мета, для якої потрібні гроші в кредит - це Ваша особиста справа. У Вас немає зобов'язань підтверджувати свої цілі.

Процес отримання кредиту дуже простий: Ви показуєте свій автомобіль нашому кредитному фахівцю і розраховуєте необхідну суму і термін, на який хотіли б отримати гроші. Зробити це можна як на відділенні КредитМаркет, так і скориставшись кредитним калькулятором на сайті, залишивши онлайн-заявку. Кредит оформляється на суму до 50% від оціночної вартості даного автомобіля. Оцінка проводиться за ринковою вартістю машини.

Гроші Ви отримаєте на руки, відразу ж після підписання відповідних документів або зможете скористатися послугою - перерахування коштів на банківську карту.

№ 68718; 11 січня 2017 р., 15:14 Бізнес, фінанси, Львів
Переглядів: 2 за 132 дні
Контакти
067-407-36-43
Оксана
Відповідальний за розділ