Фільми особисто представить франко-італійська сценаристка і режисер К'яра Мальта.

Програма вечора:

- В Очікуванні жінки 20' – К’яра Мальта 2009
Мірей малює для Олівії оголену дівчину та собаку. Анна накладає макіяж. Прісцилла та Вірджинія роздягнуті. Міло знає все про жіночі ноги. Енні відчуває себе дуже невимушено з інструментами своєї роботи. Франсуаза читає карти. Крістіан ревнує. А я знімаю цей маленький театр. Я чекаю на тебе.

- Корпорація Жіля 7' – Віаннe Мервій 2009
Жіль – старий фермер з Труа де Об. Він чітко усвідомлює, що світ змінився і що його ферма вже більше не адаптована до потреб сучасного ринку. Старий Жіль переконаний, що майбутнє економіки лежить через китайський ринок. Після поїздки в Париж, він помічає, що китайці дуже люблять французьку столицю і купують усі види маркетингових продуктів. Щоб реанімувати своє виробництво, Жіль починає новий вид діяльності, спеціально розроблений для потреб китайського ринку: масове виробництво «парижан».

- Другий поріг 19' – Лоїк Ніколоф 2010
Не погоджуючись нести жалобу за своїм минулим життям, П’єр поринає у паралельний світ, переслідуваний німим чоловіком з блаженною посмішкою, якої він не може позбутися. Чи знайде він у собі сили перебороти власні страхи і подолати … другий поріг?

- Історії А 7' – Андре Кавайє 2010
Чоловік живе у квартирі жінки. Атмосфера трохи напружена, вона повідомляє, що йде від нього. Згодом приходить інша жінка…

- Я могла б бути вашою бабусею 19' – Бернар Тангі 2010
Видатний адвокат виявляє, що бездомна румунська жінка дуже схожа на його бабусю. Одного разу вночі, він робить для неї картонну табличку з написом «Я могла б бути Вашою бабусею». Перехожі стають щедрішими. Інші бездомні вимагають від нього подібних знаків з написами. Скоро їхніх вимог стає надто багато…

- Любов на трьох 13’ К’яра Мальта Франція 2010 (ЛИШЕ У КИЄВІ)
Він поклав руку на мій великий живіт, а я кажу “Ти не хочеш спуститись з цієї гори? Подивись, чи є ще щось в мене між ногами?” Він каже: “Скоро ти станеш матір’ю”. Мені цікаво: де буде жінка?

- Ревнощі 14' – Бібі Насері 2009
Знаючи про природу надзвичайних ревнощів по відношенню до своєї дружини Сильвії та навіть погоджуючись поговорити про це з психологом, Жерар не може втриматися від спокуси переслідування власної дружини. Бачачи, що його підозри підтвердилися, він сам вирішує помститися та позбавитись від коханця.

Тривалість сеансу 86 хв. Мова оригіналу / Українські субтитри.

Телефон для довідок: (063) 561-57-22.