Впродовж 15 годин на сцені Rock Garage, відбуватиметься феєричне біснодійство, запальні та брутальні красуні-відмачки зійдуться на шабаші разом з метал-упирями з України, Польщі та Ізраїлю і підірвуть Вам мізки потужними звуками справжнього Металу. А славнозвісний ведучий Святослав Румежак не залишить сумувати жодного.

Тож цієї осені у Львові буде дуже спекотно! На грандіозному нічному шабаші піддадуть адського жару дет-металісти з Ізраїлю - Тhe Fading, відірвуть всім башню грув-металюги з Польщі – Consfearacy.

Саме з цієї вечірки Українські гурти Hell:on, Moria, D.Hate почнуть свій європейський тур «Devil Take Care tour 2011» , до речі гурт D.Hate презентуватиме для Вас свій дебютний альбом «Game With Ghosts».

Тільки в ніч на Хеловін у Львові відбудеться містично-атмосферна презентація металістів Dimicandum, з їх ЕР «Sumerian’s Warning», а гурт Crimson_Sky презентує дебютній альбом «Rising».

Також на сцені «зажигатимуть» : Untrop, Ortal Dreams, Artifact, Яntar City, Excaligard. Аж до самого ранку продовжать музичну оргію Dj Hed, Dj Whitar, Dj Rumpelstiltskin, Dj PsychoCat, Dj S1C, Dj Terian. А ще, на вас чекає море позитиву, грандіозне Fire Show, купа конкурсів та розіграш подарунків.

Попередній продаж квитків у Львові:
- "Наш Формат": пл. Ринок, Універмаг "На Ринку", 2 поверх.
- «Стильний Львів»: ТВК "Південний", торговий центр "Європа", 239
- «Варіант – [Дороге Дешево]»: Сахарова, 58
- «Клепка»: Староєврейська, 5
А також в будь-якій точці світу за допомогою сайту http://kvytky.ua/