Виставка, мета якої є унаочнення взаємозалежного існування людини і довкілля на прикладі однієї ріки.

Виставка створена авторським колективом Державного природознавчого музею Національної академії наук України. Метою виставки є унаочнення взаємозалежного існування людини і довкілля на прикладі однієї ріки. Виставка розповідає історію р. Полтва (притоки Західного Бугу), від її появи після останнього зледеніння, та історію м. Львова, яке виникло в долині ріки у середині ХІІІ століття і протягом всього свого існування було тісно пов'язане з Полтвою та її притоками.

Виставка розрахована на учнівську молодь, проте буде цікавою і дорослим відвідувачам, оскільки наповнена авторськими науковими даними з історії міста та природничих дисциплін. На виставці представлено багаті фонди Державного природознавчого музею НАН України, використано сучасні лентикулярні (створення стереозображень, так званий 3D-друк) та рекламні технології.

Оформлено виставку за допомогою найсучасніших видавничих технологій: кожен з представлених стендів може слугувати взірцем вдалого поєднання дизайнерського смаку та поліграфічного вміння.

Телефон для довідок: (032) 235-83-34.