На виставці представлено роботи 20 фотографів - загалом 168 світлин.

В його пошуках, як в самому слові, автори однойменного арт-проекту побачили багато значень. Це і почуття, і відчуття, і зміст або значення, і, зрештою, здоровий глузд. Поняття сенсу стало ключовим у назві започаткованого у Львові в 2011 році нового руху в фотографії — "сенситивна фотографія". Тоді ж Українське товариство альтернативної фотографії (УТАФ) трансформувалось у Товариство сенситивної фотографії з центром у Львові. До нього увійшли майстри ручної фотографії з різних міст України. Серед них - Юрій Ковальчик (голова товариства), Олексій Піштар, Олексій Франкевич (Львів), Анастасія Завало (Київ), Тарас Перун, Володимир Ворк (Чернівці), Роман Кравченко (Євпаторія).Не всі автори експозиції є членами Товариства сенситивної фотографії, проте їхні роботи цілком відповідають концепції сенситивізму.

На виставці також будуть представлені твори відомих і поза межами України фотографів, авторів книг та альбомів, учасників міжнародних фотофестивалів, це зокрема Олександр Ранчуков, Едуард Странадко, Юрій Ковальчик.Глядачі побачать світлини авторів, які формують обличчя молодої української фотографії – Юрія Салабая, Ірини Василенко, групи «Шило» (Харків).Мова про унікальний проект, що є першим кроком до започаткування у Львові міжнародних фотографічних фестивалів. Неповторна автентична авторська фотографія органічно вписується у контекст старовинного Львова.

У чому головна ідея сенситивістів від фотографії? Світлина за своєю суттю має енергетичну, чуттєву природу. Бо в ній відбиваються енергетика об'єктів зйомки, переживання і настрій фотографа, як безпосередньо в момент фотографування, так і в ручних процесах отримання зображення. Водночас робота має бути не просто виконаною в ручній техніці, але й заторкнути почуття глядача, контактувати із ним на рівні глибинних переживань, хоч зі сфери несвідомого. Фотографії, отримані на основі аналогових технік, це вже артефакти, а не просто естетичні об’єкти. Вони довговічні (можливе їх архівне зберігання), мають високу колекційну вартість й обмежені наклади. На виставці експонуватимуться роботи, виконані в рідкісних унікальних техніках амбротипії, ойлпринту, гуміарабіку, цианотипії, тинтайпу, емульсіографії.