Все, що Івонне Гох робить, створює відчуття радісного здивування і зачудування світом. Кожна її робота ніби світиться зсередини.

Все, що Івонне Гох робить, створює відчуття радісного здивування і зачудування світом. Кожна її робота ніби світиться зсередини. Молода жінка малює на чорному тлі, і це тло ще більше підкреслює – відтіняє те світло, радість, гармонію, що випромінюють образи створені її рукою.

Виставка, названа нею «Магії краплі на чорному тлі» очевидно тому, що, як каже вона сама, зображення у її творах з'являються ніби самі собою, а вона лише, мовби медіум, з чиєю допомогою якась вища світла сила подає людям особливі знаки. І нам не конче їх розшифровувати, головне, що дивлячись на ці композиції, ми дістаємо мир у своїх душах. Це стосується не тільки абстрактних, але і тих малюнків на яких впізнаємо тварин, рослин чи пейзажі. Принцип умиротвореності існує і тут.

Напевне те, що ми бачимо на цій виставці, відволікає нас від насущних проблем та жахіть наших буднів, які обступають у сьогоднішньому людину з усіх сторін – у побуті, в медіях. Але напевне і те, що сучасній людині потрібна противага жорстокому світові, і її знаходимо в якійсь мірі, відвідавши цю неординарну виставку.

Ісус казав: «Будьте, як діти». І художниця володіє цією особливою здатністю – дивитися на світ не затьмариними дитячими очима. Далеко не кожному це дається. Як і творити, не обмежуючи себе ніякими правилами чи законами...