Пост-апокаліптичний, перед-новорічний і пред-похмільний рок-концерт у старій та добрій Старушці. Коли настане кінець світу і ми всі перетворимося на зомбі, нам все одно ніщо не завадить відсвяткувати новий рік на всю катушку, адже в нас живе дух рок-н-ролу і хеві метала! А веселитися будемо в хорошій компанії, під хорошу музику і разом з відмінними гуртами.

У програмі святкування рокового нового року: стриптиз, алко-Конкурси, циркова студія "Львівські віртуози", Фаєр шоу та крутий Дід Мороз.
Хедлайнер концерту - група W.H.I.T.E з Києва. 
Та групи зі Львова: Залізний хрест, Sylfur, Versaviya, Impera, M.O.N.O, Disarm, Swamp FM, One Reason Left, Riff Inc, НаВиворіт.
Нічна програма: Анна (Акустичка програма), Fosco Culto (Акустичка програма) та інші
Місця продажу квитків:
  • Магазин "Трактор" (вул. К. Левицького, 5)
  • Кафе "Хочу" (вул.Вороного, 11)

Коли настане кінець світу і ми всі перетворимося на зомбі, нам все одно ніщо не завадить відсвяткувати новий рік на всю катушку, адже в нас живе дух рок-н-ролу і хеві метала! А веселитися будемо в хорошій компанії, під хорошу музику і разом з відмінними гуртами.

У програмі святкування рокового нового року: стриптиз, алко-конкурси, циркова студія "Львівські віртуози", Фаєр шоу та крутий Дід Мороз.