Лібретто А. Сіренко за однойменним твором А. Екзюпері

1 картина. Ніч.

Пустеля в Марокко. Біля уламків літака поранений пілот дивиться на зорі. Мерехтить наближуючись зірка і перетворюється на Маленького Принца. Пілот зрадів цій зустрічі, адже тепер буде не так одиноко в пустелі.

2 картина. Любов і троянда.

Маленький принц розповідає пілоту про свою Планету і про тендітну Троянду, якою він весь час опікувався. Але він був змушений покинути її, щоб зустріти нових друзів на інших планетах. Це дуже засмутило Троянду, але вона обіцяла дочекатися повернення Принца. 

3 картина. Нові планети і друзі.

Маленький Принц розповідає про свої подорожі планетами. Він зустрічає пихатого короля, байдужого алкоголіка, заклопотаного бізнесмена, який думає, що володіє всіма зірками, і ліхтарника який постійно запалював і гасив свій ліхтар. Маленький принц почував себе дуже самотнім, так як ніхто не хотів звертати на нього увагу, але нарешті він зустрів Лиса, з яким вони стали друзями. Незабаром Маленький Принц потрапив у трояндовий сад. Квіти були такими ж гарними, як і його покинута Троянда, але кожна вважала себе найгарнішою.

Маленькому Принцу стало дуже сумно, адже він знав, що його Троянда краща за ці самозакохані квіти, тому що вона росла на його маленькій Планеті і була для Принца найкращою із троянд. 

4 картина. Подорож вниз.

Пілот страждає у пустелі без води. Він починає мріяти про маленький струмочок, з якого він міг би напитися. У нього оживають спогади про минуле життя і мрії. Йому примарився Судний день і чистилище душ, які чекали на свій вказаний шлях. Пілот намагався пояснити все це Маленькому Принцу. 

5 картина. Танець змії.

Принц забажав повернутися назад до своєї Троянди, але його тіло стало тяжким від побаченого і пережитого і вже не може взлетіти. Він зустрічає Змію, яка погодилася допомогти, але його тіло мусить залишитися на землі. Принц погоджується, адже нарешті його душа може повернутися на рідну Планету.   

6 картина. Назад до Планети Дитинства.

З’являються діти з планети Земля. Можливо, Маленький Принц з вірною Трояндою ще живуть серед них. Все в цьому житті має свій початок і кінець, тільки Мрії і Зорі завжди живуть у наших душах…