це захоплюючі казкові пригоди, розіграні дерев’яним хлопчиком за участі мандрівної трупи. Усім добре відома казка італійського письменника Карло Коллоді (справжнє прізвище Лоренціні), яка була написана ним ще наприкінці 19 століття у 1880 році. 

Героя – дерев’яного хлопчика, настільки полюбили діти і дорослі, що цей образ надихав багатьох інших письменників у різні часи. Усім добре відомий „Золотий ключик” Олексія Толстого, який на основі повісті „Піноккіо” створив Буратіно.

Вистава нашого театру – це яскраве сучасне театральне шоу з піснями і танцями. Актори мандрівної трупи супроводжують нашого Піноккіо й перетворюють захоплюючі події, які з ним відбуваються, у незабутнє видовище. Але з глибоким повчальним підтекстом як для героя, так і для наших глядачів: на ваших очах актори стануть персонажами казки і у веселій забаві розіграють перед вами всі пригоди казкового дерев’яного хлопчика, котрому доведеться пройти випробування різними спокусами, щоб навчитись відрізняти правду від брехні, дружбу – від корисливості, цінувати не гроші та розваги, а працю та повагу, і стати, врешті, справжньою Людиною.