Вперше в Україні проходять гастролі Великого цирку Німеччини. Зірками програми є знамениті дресирувальники з Європи – брати Алекс та Крістіан Гарднер із неймовірним атракціоном зі слонами.

Величезні слони вагою більше  4-х тон будуть віртуозно стояти на двох лапах, переступати та лягати на артистів і навіть танцювати. Династія Гарднерів нараховує більш ніж 300-річну династію артистів цирку, які всі ці роки займалися дресируванням великих тварин – левів, тигрів, слонів, коней та рахується в Європі однією із найзнаменитіших.

Також Крастіан і Алекс продемонструють віртуозну майстерність у самому складному цирковому жанрі «Колесо хоробрості – лапендула ». Виступ на висоті 5 поверху будівлі без страховки, з величезною швидкістю викликає завмирання сердець.

У програмі приймають участь незабутні групові акробатичні номери під керівництвом заслуженого артиста Молдавії Дмитра Велемчука , володарі спеціального призу в  Монте-Карло (Франція).

Їхній номер ходячі перші, подарує глядачам надзвичайні трюки  із спорудженням найскладніших конструкцій із металу на величезній висоті. А груповий вольтіж із побудовою пірамід з трьох осіб і подвійним сальто не залишать байдужими жодного глядача в залі. Прикрасою програми є номер «Ікарійські ігри на мотоциклах», під керівництвом Ірини Кускової.

Їх виступ із найскладнішими трюками під байкарську музику вже встигли оцінити глядачі багатьох країн Європи. У програмі бере участь дивовижний номер «Дресировані в’єтнамські свинки », під керівництвом дресирувальника Олега Шелудякова. Він майстерно працює із 6 – ма різнокольоровими свинками. А їхній футбольний матч стане дійсно святом для вболівальників, з приємними спогадами про Євро- 2012!

Незабутні враження залишають два повітряні номери під куполом цирку. В першому – чарівна Катерина Шелудякова виконує неймовірні па, стоячи на одній нозі на висоті 6 м. А в другому – Олег Шелудяков працює на унікальному апараті – штейн-трапе, та демонструє карколомні трюки, стоячи на голові під самим куполом.

Вас зачарує робота дресирувальниці Гулякової, яка продемонструє роботу з мавпами і собачками, писцями та чорнобурками.Та, звичайно ж, веселий та неповторний клоунський дует «Блюз» - Костянтин Устьянцев та Олександр Козлов.

Ці артисти Московського цирку Нікуліна на Цвєтном бульварі, є зразком нового напрямку запального  гумору в цирковому мистецтві. Сміх в залі буде буде стояти протягом всієї вистави! 

Для дітей  та дорослих, цей день стане незабутнім святом!