Зустрінемо перший день після Апокаліпсису" в Хмільному домі Роберта Домса.

Будь на хвилі разом з Freak Show, потужним басом та ламаними ритмами, що лунатимуть з 2-ох танцмайданчиків!

Вперше в Україні: Octane & DLR (UK).

Змішуючи шалений грув з глибокими басами та перфектно маніпулюючи звуками, Chris Octane та Dirty Le Roy створюють особливий , надзвичайно технічний та високоякісний саунд, що відразу впізнається. Вони буквально ввірвались на британську днб-сцену в 2011 році і за цей короткий час стали одними з найактуальніших артистів.

Їхній матеріал видається на топових днб-лейблах: Dispatch Recordings, Ram Records, Symmetry, RUN DNB, Sonorous Music, очікуються нові релізи на Horizons та Alignment . Постійно співпрацюють з колегами по цеху - Break, Cern, EBK, Gerra & Stone. За цей короткий час встигли випустити свій семпл пак на Loopmasters, співпрацюють з Native Instruments, Serato, Tool Room Publishing та THTC. 

Актуальність Octane & DLR важко переоцінити, вони несуть зі своїми роботами постійну новизну, немейнстрімність, неперевершену якість та шалений грув.

Derrick (FunkMasters) - драм н бейс артист, пише музику європейського рівня! Постійний учасник наймасштабніших фестивалей Kazantip та Global Gathering Ukraine. Резидент KissFM та Cinema club, автор та ведучий популярного шоу - Panorama Podcast.Його музика регулярно виходить на престижних лейблах вініловими тиражами,треки здобули підтримку від легендарних драм н бейс музикантів таких як: London Elektricity, Future Prophecies, Paradox, Big Bud, Ink, Logistics, Sabre.

Fade - oдин з лідерів nuschool dnb сцени північної Європи.Всього за декілька років зміг підкорити такі авторитетні лейбли як: Renegade Hardware, DSCI4, Symmetry, Demand, Ingredients, Architecture… його фірмовий діповий та глибокий саунд почав зростати під впливом техно та даб музики. Постійно експерементуючи над стилями та звуком, підкорює нові маштаби та грані. В 2011 році попадає в Топ 5 Best newcomer producers по версії Bass Music Magazine (France).